0

سيف الاسلام قذافي: از تغيير موضع جامعه بين المللي انتقاد مي‌كنيم

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

سيف الاسلام قذافي: از تغيير موضع جامعه بين المللي انتقاد مي‌كنيم
دوشنبه 16 اسفند 1389  1:13 PM

سيف الاسلام قذافي از تغيير موضع جامعه بين‌الملل در قبال معمر قذافي انتقاد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از سايت عرب آن لاين، سيف الاسلام قذافي، پسر معمر قذافي، رهبر ليبي در گفت‌وگو با خبرنگاران فرانسوي اظهار داشت: اگر اروپايي‌ها به ما كمك نكنند ممكن است ليبي به سومالي در درياي مديترانه تبديل شود.

وي در ادامه افزود: بر همين اساس دزدان دريايي به سواحل ما نزديك شده و شاهد مهاجرت ميليون‌ها تن و حضور تروريست‌ها در كشور خواهيم بود.

سيف الاسلام همچنين در خصوص استقبال فرانسه از شوراي ملي انتقالي ليبي گفت: ما همچنان نيكولا ساركوزي، رئيس جمهور فرانسه را دوست خود و كشور ليبي مي‌دانيم و ساركوزي از پدرم در پاريس استقبال كرد.

معمر قذافي در سال 2007 با ساركوزي در پاريس ديدار كرد.

پسر معمر قذافي در ادامه افزود: بين شرايط ليبي، تونس و مصر تفاوت وجود دارد. انقلاب واقعي با حضور ميليون‌ها تن در خيابان‌ها براي برگزاري تظاهرات مسالمت آميز و بدون سلاح صورت گرفت.

وي همچنين تاكيد كرد: ما در ليبي شاهد حضور شبه نظاميان مسلح هستيم. تمام مردم ليبي به خاطر كشورشان تا سر حد مرگ مبارزه خواهند كرد.

سيف الاسلام در ادامه افزود: ما نسبت به تغيير موضع جامعه بين‌المللي در قبال معمر قذافي انتقاد داريم.

وي همچنين تاكيد كرد: زماني كه شرايط خوب باشد همگان با نظام حاكم با احترام برخورد مي‌كنند و زماني كه شرايط نابسامان شود همه مي‌گويند كه نظام بايد بركنار شود اما ما هنوز كنار نرفته‌ايم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها