0

40 شهر كشور براي فريضه امر به معروف انتخاب مي‌شود

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

40 شهر كشور براي فريضه امر به معروف انتخاب مي‌شود
یک شنبه 15 اسفند 1389  8:12 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
به منظور احياي امر به معروف و نهي از منكر همگاني؛
40 شهر كشور براي فريضه امر به معروف انتخاب مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون تشكل‌هاي مردمي ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر كشور گفت: ستاد امر به معروف و نهي از منكر 40 شهر را براي امر به معروف و نهي از منكر همگاني احيا مي‌كند.

 

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، مصطفي متوليان بعد از ظهر امروز در همايش تذكر لساني، بصيرت و آگاهي در سالن همايش‌هاي مركز بين‌المللي علوم و تكنولوژي پيشرفته و علوم محيطي ماهان اظهار داشت: معاونت تشكل‌هاي مردمي ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر مركز وظيفه‌اش احياي امر به معروف و نهي از منكر است.


معاون تشكل‌هاي مردمي ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر كشور گفت: احياي امر به معروف و نهي از منكر در نهادهاي مردمي مثل اصناف، احزاب، مساجد، هيئت‌هاي مذهبي عزاداري و تمام نهادهاي غيردولتي در كشور در دستور كار قرار دارد.


وي افزود: رويكرد جديد ستاد احيا اين است كه از محيط‌هاي سهل‌تر و آماده‌تر براي احياي امر به معروف و نهي از منكر استفاده كند و با اصناف، احزاب، مساجد، هيئت‌هاي مذهبي عزاداري و تمام نهادهاي غيردولتي تعامل ايجاد كرده و فرمايشات امام راحل و مقام معظم رهبري را معيار قرار داده و روش‌هايي را به صورت دستورالعمل تعيين و به اين نهادها ابلاغ كرده است.


متوليان خاطرنشان كرد: محور اين روش‌ها تشكيل گروه‌هاي تذكر لساني در هر يك از اين محيط‌ها است.


وي گفت: تاكنون حدود 2 هزار شوراي امر به معروف و نهي از منكر در اصناف و هيئت‌هاي مذهبي در سراسر كشور تشكيل شده و اين شوراها يك از وظايف‌شان تشكيل گروه‌هاي تذكر لساني است.


متوليان تصريح كرد: ستاد امر به معروف و نهي از منكر بنا دارد، 40 شهر را آماده انتخاب كند و داخل اين شهرها به صورت سراسري بين همه اقشار بحث امر به معروف و نهي از منكر را يك فريضه الهي محسوب مي‌شود و مثل نماز واجب است، احيا كند.

    حمید.bmp

 

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها