0

انتشار تازه‌ترين اثر «اريك كارل» براي كودكان

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

انتشار تازه‌ترين اثر «اريك كارل» براي كودكان
یک شنبه 10 بهمن 1389  10:56 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
انتشار تازه‌ترين اثر «اريك كارل» براي كودكان

خبرگزاري فارس: تازه ترين اثر «اريك كارل» نويسنده و تصويرگر 81 ساله آمريكايي پس از 4 سال دوري از نوشتن با عنوان «هنرمندي كه نقاشي اسب آبي را كشيد» اكتبر سال جاري منتشر و روانه بازار كتاب مي شود

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از نيوز سنت، اين اثر كه تازه‌ترين كتاب «كارل» يكي از مطرح ترين نويسندگان و تصويرگران معاصر كتاب كودك آمريكا محسوب مي‌شود با همكاري نشر «پنگوئن» در روزهاي آغازين ماه اكتبر 2011 روانه بازار كتاب كودك و نوجوان در سراسر جهان خواهد شد.
اين نويسنده كه تا امروز بالغ بر 70 عنوان كتاب در حوزه كودك و نوجوان تحرير يا تصويرسازي كرده است پس از چهار سال دوري از نوشتن دوباره دست به قلم برد و كتاب «هنرمندي كه نقاشي اسب آبي را كشيد» را به رشته تحرير در آورده است. او در طول اين سال كمتر به كار ادبي پرداخته و تنها در طول چهار سال گذشته دو اثر را تصويرسازي كرده است.
آثار اين نويسنده تا امروز به 48 زبان زنده دنيا ترجمه شده و بالغ بر 103 ميليون نسخه از آثار «كارل» در سراسر جهان به فروش رفته است.
«پر و شال خزدار»، «دانه‌هاي ريز»، «ساعت مترسك»، «دم بلند»، «آيا مي‌خواهي دوستم باشي؟»، «خروس خاموش» و «پيام تولد» از جمله آثار مطرح اين نويسنده است.
«اريك كار» از سال 1970 نگارش داستان و رمان براي گروه سني كودك و نوجوان را آغاز كرده و تا سال 2009 به طور مستمر هر سال دو اثر را تحرير يا تصوير سازي كرده است. او از سال 2009 تا امروز تنها به تصويرسازي پرداخته و كتاب «هنرمندي كه نقاشي اسب آبي را كشيد» اولين داستان او بعد از اين گوشه‌گيري ادبي محسوب مي شود.
اين داستان اكتبر سال جاري ميلادي با همكاري نشر پنگوئن به زبان انگليسي منتشر مي‌شود.
انتهاي پيام/و/18

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها