0

2 تيم ليگ برتري واليبال هرسال به دسته يك سقوط مي‌كنند

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

2 تيم ليگ برتري واليبال هرسال به دسته يك سقوط مي‌كنند
یک شنبه 10 بهمن 1389  6:27 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
محمود كشفي:
2 تيم ليگ برتري واليبال هرسال به دسته يك سقوط مي‌كنند

خبرگزاري فارس: يكي از نمايندگان و ناظران فدراسيون واليبال با اشاره به اينكه هر سال دو تيم ليگ برتري به دسته يك سقوط مي‌كنند، گفت: براي تيم‌هاي پنجم تا ششم هرگروه مرحله پلي آف در نظر گرفته شد.

محمود كشفي با اشاره به درخشش نماينده مازندران در ليگ برتر واليبال كشور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي فارس در شهرستان آمل اظهار داشت: ليگ برتر واليبال سال گذشته با حضور 14 تيم برگزار شد ولي امسال اين ليگ با شركت 16 تيم در حال برگزاري است.
وي در مورد حضور نمايندگان بيشتر استان‌ها در ليگ برتر واليبال افزود: تعداد زيادي از تيم‌هاي ليگ برتري از استان‌هاي مختلف كشور هستند و اين امر سبب شده تا سازمان‌ها، ارگان‌ها و كارخانجات صنعتي زيادي علاقه‌مند به سرمايه‌گذاري در اين ورزش باشند.
كشفي كه خود از پيشكسوتان واليبال، نماينده و ناظر فدراسيون است، اظهار داشت: چون تعداد تيم‌ها در ليگ امسال زياد است فدراسيون واليبال براي افزايش سطح كمي و كيفي رقابت‌ها دستور داده تا مسابقات در دو گروه هشت تيمي به‌صورت دوره‌اي و بازي‌هاي رفت و برگشت دنبال شود.
وي ادامه داد: براي زيبايي مسابقات در مجموع چهار تيم اول هر گروه به مرحله پلي‌آف راه پيدا كرده و در نهايت قهرمان ليگ مشخص مي‌شود.
كشفي با اشاره به حساسيت ليگ برتر واليبال امسال عنوان كرد: تيم پيكان كه قهرمان ليگ گذشته بود تا پايان سوپر ليگ تنها دو باخت در كارنامه خود داشت ولي امسال فقط در شش بازي طعم دو باخت را چشيد.
وي با تاكيد به اينكه هرسال دو تيم ليگ برتري به دسته يك سقوط مي‌كنند، يادآور شد: براي تيم‌هاي پنجم تا ششم هرگروه مرحله پلي آف در نظر گرفته شد.
كشفي با اشاره به تقسيم بازيكنان مطرح و ملي‌پوش در بيشتر تيم‌ها گفت: با توجه به تعداد زياد تيم‌ها بازيكنان نام آشنا در بيشتر تيم‌ها تقسيم شده‌اند شايد اين بازيكنان سال گذشته تنها در دو يا سه تيم بالاي جدول خودنمايي مي‌كردند ولي امسال با اين وجود بازي‌هاي زيباتري را شاهد بوده و همه تيم‌ها مدعي هستند.
وي در پايان حضور پرشور و گرم تماشاگران آملي را عاملي براي پيشرفت واليبال كشور دانست و خاطرنشان كرد: حضور پرشور تماشاگران آملي سبب پيشرفت واليبال كشور مي‌شود، واقعاً بانظم و بدون حاشيه تيم خود را تشويق مي‌كنند و حركت زننده و غير‌ورزشي را در مسابقات از آنها نديدم.
انتهاي پيام/ل20/ع

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها