0

زندگینامه حمیدرضا قربانی | هنرمند موسیقی

 
bahrammahjub
bahrammahjub
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اسفند 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

زندگینامه حمیدرضا قربانی | هنرمند موسیقی
جمعه 25 اسفند 1402  4:18 AM

حمیدرضا قربانی در ۸ مرداد سال ۱۳۷۰ در اصفهان متولد شده است، وی بزرگ شده تهران، ترانه سرا و آهنگساز و خوانندهٔ خوش صدای پاپ ایرانی می باشد.
 

● بیوگرافی حمیدرضا قربانی​

با مطالعه بیوگرافی حمیدرضا قربانی می توانید این خواننده جوان رو بیشتر بشناسید.
حمیدرضا قربانی در سال ۱۳۷۰ در محله کوی امام واقع در استان اصفهان متولد شده است،وی بزرگ شده شهر تهران خواننده مؤدب و خوش صدای پاپ ایرانی می باشد.از ۹ سالگی با کاریکاتور و نقاشی وارد دنیای هنرشد. حمیدرضا عضو فدراسیون موسیقی بین المللی است که سابقه همکاری با بزرگان موسیقی دنیا را دارد و رکورد دار همخوانی و همکاری با نوازندگان، ترانه سرایان و خوانندگان بین المللی می باشد‌. او همچنین برای ساخت و تدوین موسیقی برای سریال معروف ' جوان و بیقرار ' تقدیرنامه دریافت کرده است.
 

ogl1ntaeh96d.jpeg● قربانی را بیشتر بشناسید

حمیدرضا قربانی در نوجوانی به موسیقی زیرزمینی علاقه مند شد و با گوش دادن به موسیقی پاپ ایران و جهان شروع به یادگیری گیتار به صورت خودآموز کرد و توانست خیلی زود به یک نوازندهٔ چیره دست تبدیل شود. او همچنین در سالهای بعد توانست نزد مرحوم استاد ناصر چشم آذر به یادگیری پیانو و تئوری موسیقی بپردازد و خیلی زود به عنوان یک آهنگساز ترانه های خودش را آهنگسازی کند و در سال ۱۳۹۶ پس از گذشت یکدهه فعالیتش در عرصه هنر موسیقی موفق به اخذ مجوز از وزارت ارشاد شود و به صورت حرفه ای موسیقی اش را دنبال کند.

این خواننده جوان که خود مدرس گیتار می باشد.فعالیت رسمی خوانندگی خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز نموده وی تاکنون آهنگ هایی مانند: تصور میکنم هستی، اما چشمات، حواسم هست، رابطه، پیله کردم، روزهای بد، زمین گرده و ... را منتشر کرده است.
 

img_20230923_220638_815_0.jpgبرخی آثار حمیدرضا قربانی مثل تصور میکنم هستی و حواسم هست با همکاری هنرمندانی چون ؛ یاسر ساکیمهر ( نوازنده و تنظیم کننده ) و بهرام ابراهیمی (بازیگر) تولید شده است.

دراین مقطع زمانی خوانندگان نوظهوری پا به عرصه موسیقی گذاشتند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند که حمیدرضا قربانی نیز از همین افراد می باشد که در ادامه توضیحات بیشتری خواهیم داد.

● همسر حمیدرضا قربانی

از ازدواج و همسر ، و زندگی شخصی وی اطلاعی در دست نیست. به گفته او و رسانه ها او مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است.
 

img_20231231_221849_381_0.jpg● همکاری های بین المللی
او در سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ توانست سه آلبوم کوتاه بین المللی که شامل ۱۴ آهنگ می باشد را منتشر کند که آخرین آلبوم وی : زندگی ادامه دارد نام دارد.
او توانست به عنوان اولین هنرمند ایرانی با سلاطین موسیقی دنیا چون : پیتر بالتس، سارا گِانون(ربکا)، شی واتسون، جِنی تاتور، اِلا هارت،جیسون گوفورث، کلاوس لوچس و ... همکاری های موفق و قابل دفاعی داشته باشد و منتقدين موسیقی جهان به نقد و بررسی آثار وی پرداختند و او را یکی از پیشگامان عرصه موسیقی جهانی در ایران می دانند که رکوردار است.
به واسطه این اتفاق عده ای از صاحب نظران حوزه موسیقی به او لقب " لوک خوش شانس " را داده اند که این هم به نوبه خودش جالب است!

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها