0

کانوپی سایلنت چیست؟

 
pooneh1256
pooneh1256
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1400 
تعداد پست ها : 39

کانوپی سایلنت چیست؟
یک شنبه 27 شهریور 1401  4:17 PM

در واقع دیزل ژنراتور بی صدا یا دیزل ژنراتور کابین دار صدای بلند دیزل ژنراتور را در حین کار کاهش می دهد و از دیزل ژنراتور در برابر عوامل خارجی محافظت می کند. همانطور که در مقاله مکانیزم کاهش نویز ژنراتورهای دیزلی و گازسوز توضیح داده شد، یکی از راه های کاهش صدای موتور ژنراتور استفاده از سایبان بی صدا است که در سایت تامین تجهیزات به تفصیل توضیح داده خواهد شد. .
عایق در چارچوب سقف دیزل ژنراتور نصب می شود
کلاف های آرام بسته به تراکم عایق مورد استفاده، شکل عایق (شانه تخم مرغی، مثلثی، ساده و ...)، دیزل ژنراتور سایلنت چیست و تأثیر کانوپی دیزل ژنراتور بر آن نوع مقره و ضد حریق بودن یا نبودن آن، خواص متفاوتی دارند. قیمت سایبان بی صدا
طراحی و نحوه ساخت سایبان بی صدا
وقتی صحبت از ساخت و طراحی سقف بی صدا می شود، مهم ترین نکته این است که هوای مورد نیاز دستگاه به راحتی می تواند وارد سقف شود و از آن خارج شود، اما برای این کار باید تمام دم های سقف پوشانده شود. بدون گریه نیروی خروجی از حفره یعنی جلوگیری از خروج مستقیم صدا از هوای ورودی و خروجی این کانال ها باید به صورت کانال ساخته شوند که طراحی این قسمت عالی است. صدای خروجی
ضخامت کاغذ مورد استفاده در سایلنت سایبان
ورق هایی با ضخامت های مختلف می توان از آن برای ایجاد یک اتاق جذب صدا استفاده کرد اما باید توجه داشت که هر چه ضخامت صفحه نازکتر باشد. تنها قادر به انتقال لرزش به دیوارهای اتاق خواهد بود. که خود نویز اضافی ایجاد می کند.
ادامه مطلب
نحوه تنظیم ژنراتورهای دیزلی و گازی
به درستی ببندید
سایلنت سایبان مجموعه ای از چند قطعه است که با پیچ به هم متصل می شوند. در نتیجه نحوه مونتاژ و آب بندی قطعات مختلف بسیار مهم است. به خصوص زمانی که درها بسته هستند، نباید درزی وجود داشته باشد. به همین دلیل در بین قطعات متحرک مانند درب ها از آب بند لاستیکی استفاده می شود که می تواند عملکرد آب بندی را به خوبی انجام دهد.
سکوت مناسب اگزوز
در اتاقک های سایلنت یا به اصطلاح سقف بی صدا یک صدا خفه کن اگزوز در انتهای صدا خفه کن تعبیه می شود که وظیفه کاهش صدای خروجی از اگزوز را بر عهده دارد و تاثیر بسزایی در صدای ژنراتور خواهد داشت. ابعاد این صدا خفه کن، ضخامت صفحه، ضخامت پشم سنگ و طراحی صدا خفه کن تاثیر زیادی در عملکرد آن دارد.
رنگ سایبان سایلنت
رنگ سایبان کور می تواند انواع و ویژگی های مختلفی داشته باشد که قطعا در قیمت تاثیرگذار خواهد بود. یکی از رنگ های استاندارد در این زمینه رنگ پودری الکترواستاتیک است.
نوع و جنس قفل های مورد استفاده در درب ها
لوازم مورد استفاده در چادر
در سایبان بی‌صدا، لوازم جانبی مانند حمل قلاب با شیشه، دکمه‌های اضطراری، مکان‌های کنترل پنل و شیشه‌های کنترل در اتاق می‌توانند به تسهیل استفاده از سایبان بی‌صدا کمک کنند.
استفاده از ضربه گیر مناسب
به دلیل لرزش موتور در حین کار، این لرزش می تواند به بدنه و سپس به زمین منتقل شود. در نتیجه استفاده از دمپر مناسب برای از بین بردن لرزش در چنین اتاق هایی ضروری است.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها