0

خواص سنگ درمانی

 
rasekhoon_mobile
rasekhoon_mobile
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 845
محل سکونت : اصفهان

خواص سنگ درمانی
دوشنبه 30 خرداد 1401  11:20 PM

البته که تمام سنگ‌ها دارای خواص درمانی نبوده و لازم است که با شناخت بهترین نوع سنگ‌هایی که انرژی های شفابخش دارند، به موقع و در جای لازم از آن‌ها استفاده کرد. لازم به ذکر است که این سنگ‌ها در بدو امر به دو دسته بزرگ، سنگ‌های انرژی بخش و سنگ‌های درمانگر تقسیم بندی می‌شوند.

از جمله سنگ‌هایی که دارای خواص درمانی هستند؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سنگ سیترین: این سنگ در درمان برونشیت و همین طور آکنه، بسیار موثر است.
  • سنگ سافیر: سافیر یکی از بهترین سنگ‌های شفابخش در درمان ریزش مو یا طاسی اکتسابی بوده و به درمان ورم مفاصل نیز کمک می‌کند. به علاوه سردردهای مزمن، میگرن و بی‌خوابی‌ها و به طور کلی اختلالات خواب نیز به کمک این سنگ، تسکین می‌یابند. همچنین تحریک‌پذیری روده از بیماری‌هایی است که سنگ سافیر بر آن موثر واقع می‌شود.
  • یاقوت: یاقوت درمانی عالی برای کم خونی است و می‌توان به طور کلی فشار خون پایین را نیز به کمک آن، بهبود بخشید.
  • زمرد: زمرد با تمام زیبایی هایش، می‌تواند در درمان سوختگی کمک کرده و در ضمن همچون سنگ سافیر در درمان آرتریت یا ورم مفاصل نیز موثر است. اگر از ورم معده یا بیماری گاستریت و همچنین تحریک‌پذیری روده رنج می‌برید، حتما زمرد به شما کمک خواهد کرد.
  • الماس: اگر از بیماری آسم رنج می‌برید و در میان خواص سنگ درمانی به دنبال یک گزینه مناسب هستید، الماس چاره کار شما خواهد بود. جالب است بدانید که الماس بر درمان و کنترل صرع نیز موثر است.
  • عقیق کارنلین: از یاقوت برای درمان فشار خون پایین صحبت کردیم؛ اما در مورد فشار خون بالا، عقیق کارنلین کمک‌کننده است. همین طور این سنگ قیمتی، شبیه به الماس، به درمان آسم نیز کمک می‌کند. برای بانوان یائسه نیز استفاده از عقیق کارنلین، به منظور به حداقل رساندن عوارض این دوران، موثر خواهد بود.

خواص سنگ های درمانی

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها