0

خرید محصولات صنایع دستی برای هدیه دادن از سایت آرامان

 
09115219775
09115219775

خرید محصولات صنایع دستی برای هدیه دادن از سایت آرامان
سه شنبه 6 اردیبهشت 1401  5:08 PM

چه محصول قلمزنی را می‌توان به دیگران هدیه داد؟

حالا که با چیستی قلمزنی و همچنین مختصری از تاریخچه این اثر آگاهی پیدا کردید، باید به این بپردازیم که آیا آثار قلمزنی برای هدیه دادن مناسب هستند؟ پاسخ به این سؤال مثبت است. این هنر در سبک‌ها و طرح‌های مختلفی تولید می‌شود و این یعنی می‌توان آثار قلمزنی را به عنوان هدایای ویژه رسمی یا غیررسمی در نظر گرفت. در ادامه 5 محصول قلمزنی مخصوص هدیه دادن را به شما معرفی می‌کنیم.

برای خرید محصولات صنایع دستی برای هدیه دادن از سایت آرامان کلیک کنید.

تابلوی دیواری قلمزنی

تابلوها همیشه می‌توانند به عنوان یک هدیه نفیس در نظر گرفته شوند. دیوار هر خانه‌ای می‌تواند با تابلوهای نفیس، زیبایی دو چندانی به دست آورد. یک تابلوی قلمزنی نیز از این قاعده مستثنی نیست. تابلوهای قلمزنی این مزیت را دارند که می‌توانید آن‌ها را به عنوان هدیه رسمی و غیررسمی در نظر بگیرید.

شکلات خوری بدون پایه قلمزنی

شکلات‌خوری‌های از جمله ظروفی هستند که هم می‌توانند جنبه تزئینی داشته باشند و هم می‌توان استفاده‌های کاربردی زیادی از آن‌ها کرد. یک شکلات‌خوری قلمزنی هدیه مناسبی برای هر سلیقه‌ای چه هدایای رسمی و چه هدایای غیررسمی است. این هدیه، کوچک و کاربردی بوده و اگر آن را روی میز مبل قرار دهید، قطعا زیبایی میز و محیط اطراف را دو چندان می‌کند.

برند آرامان یکی از زیباترین شکلات خوری‌های قلمزنی را به فروش می‌رساند. شکلات ‌خوری بدون پایه قلمزنی در ابعاد «15، 25، 28، 33» و همچنین در سایز بزرگ تولید شده است. قلمزنی این اثر بسیار زیبا و تمیز بوده و اگر به دنبال قلمزنی برای هدیه دادن هستید، نباید خرید آن را از دست بدهید. همین که این شکلات ‌خوری در ابعاد مختلف به فروش می‌رسد نشان می‌دهد که می‌توانید آن را در جعبه‌های کادویی بزرگ و کوچک قرار دهید و با این هدیه، طرف مقابل خود را غافلگیر کنید.

 

ست آینه و شمعدان قلمزنی

چه چیزی بهتر از هدیه دادن ست آینه و شعمدان قلمزنی به دو نفری است که می‌خواهند با هم ازدواج کنند؟ آینه و شمعدان قلمزنی جزء بهترین محصولاتی است که توسط هنرمندان قلمزن طراحی و قلمزنی می‌شود. هنرمندان بسته به اینکه آینه و شمعدان چه ابعادی دارد، طرح‌های مختلفی را روی آن قلمزنی می‌کنند.

انواع محصولات صنایع دستی برای هدیه دادن را در این مقاله از آرامان بخوانید

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها