0

دغدغه های های همیشگی نظافت

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25059
محل سکونت : اصفهان

دغدغه های های همیشگی نظافت
سه شنبه 21 دی 1400  1:38 PM

دغدغه ی نظافت یک دغدغه ی همیشگی است. همه ی ما دوست داریم که در یک محیط نظافت شده زندگی کنیم. نظافت منزل در سلامتی جسم و روح انسان تاثیر بسزایی دارد. همه دوست دارند که کار نظافت منزل خود را به یک شرکت نظافتی بسپارند. ولی تعرفه نظافت منزل ممکن است باعث شود که خودتان تصمیم به انجام این کار بگیرید. قیمت کارگر خدماتی و قیمت کارگر نظافتچی مهم است. منزل شما هر چند وقت یکبار به نظافت نیاز دارد. اگر قیمت نظافت منزل بالا باشد در هر بار سفارش خدمات نظافت ، هزینه نظافت منزل زیادی را متحمل می شوید. اما با شرکت کیان پاک دیگر نگران هزینه نظافت منزل نباشید. تعرفه نظافت منزل شرکت کیان پاک بسیار مناسب و به صرفه است. اگر می خواهید بیشتر با شرکت کیان پاک آشنا شوید این مطلب را از دست ندهید.

همیت نظافت در سلامت جسم و روح انسان :

حتما تا به حال این جمله را شنیده اید که نظافت نشانه ی ایمان است. تا به حال به مفهوم نظافت بیشتر دقیق شده اید؟
هر آلودگی می تواند به سلامت و آرامش انسان لطمه وارد کند. چه آلودگی دیداری باشد و چه آلودگی میکروبی محیط اطراف ، هر دو مضر است. شما حتی اگر ذهن آشفته ای داشته باشید ، با قرار گرفتن در یک محیط نظافت شده و تمیز آرامش خود را باز می یابید و برعکس آن قرار گرفتن در یک محیط شلوغ ، کثیف و نظافت نشده می تواند ذهن آرام شما را آشفته کند.
پس نظافت در آرامش روحی و ذهنی شما نقش موثری دارد. علاوه بر تاثیری که نظافت بر روی روان و آرامش ذهن انسان دارد ، بر روی سلامتی جسمی هم تاثیر می گذارد. همه ی ما می دانیم که عامل اصلی بیماریها ، میکروبها ، باکتریها ، ویروسها و قارچها هستند و همه ی این عوامل بیماری زا از آلودگیها سرچشمه می گیرند. پس تا می توانیم باید آلودگیها را از خودمان ، منزلمان و اعضای خانواده مان دور کنیم.

شرکت خدماتی کیان پاک آماده ی خدمات رسانی با هزینه نظافت منزل مناسب :

شرکت کیان پاک با سالها تجربه در زمینه ی خدمات نظافت آماده است تا همه ی آلودگی ها را از شما دور کند. نظافتچیان در شرکت خدمات نظافت کیان پاک آموزشهای لازم را دیده اند تا بهترین خدمات نظافت را به شما ارائه دهند. قیمت نظافت منزل شرکت کیان پاک مناسب است پس نگران هزینه نظافت منزل خود نباشید.
در شرکت کیان پاک همه ی خدمات نظافت اعم از نظافت سرویس های بهداشتی و حمام ، نظافت آشپزخانه ، شستن ظرفها ، شستن لباسها ، نظافت مشاعات و نظافت راه پله ، دیوار شویی ، شستن پرده ها ، نظافت درها ، پنجره ها و مبلشویی و … بصورت کاملا تخصصی ارائه می شود.

بخوانید!  شرکت نظافتی امیرآباد کیان پاک چگونه خدمات نظافت را ارائه می کند؟

هزینه نظافت منزل قیمت نظافت منزل

قیمت کارگر خدماتی چگونه محاسبه می شود :

هزینه نظافت منزل ساعتی محاسبه می شود.
یعنی هرچه نظافت طولانی تر باشد هزینه ی بیشتری برای نظافت دریافت می شود. اما نگران قیمت کارگر نظافتچی در شرکت خدمات نظافت کیان پاک نباشید. نظافتچیان شرکت خدماتی کیان پاک مراحل زیادی را برای ورود به گروه نظافتچیان شرکت کیان پاک گذرانده اند.
نظافتچیان شرکت نظافتی کیان پاک آموزش دیده اند که خدمات تخصصی با بهترین کیفیت را در زمان کمتر به شما مشتریان عزیز ارائه کنند. دریافت خدمات با کیفیت در زمان کمتر باعث می شود که هزینه نظافت منزل شما پایین بیاید. پس نگران قیمت نظافت منزل ، قیمت کارگر خدماتی و قیمت کارگر نظافتچی در این شرکت نباشید. تعرفه نظافت منزل شرکت کیان پاک کاملا به صرفه است.

تجهیزات مناسب نظافت و تاثیر آن بر قیمت نظافت منزل :

نظافت هم مانند هر کار دیگر به وسایل و تجهیزات تخصصی نیاز دارد. نظافت هر نقطه از منزل شما وسایل مورد نیاز خودش را می خواهد. شما نمی توانید با وسیله ای که راه پله ها را نظافت می کنید درها و پنجره ها را هم نظافت کنید.
وسیله ی مورد نیاز برای نظافت آشپزخانه و حمام متفاوت است. تهیه ی همه ی وسایل و تجهیزات نظافت خیلی هزینه بر است. علاوه بر هزینه ای که شما باید برای تهیه ی آن وسایل پرداخت کنید ، تعمیر و نگهداری آن وسایل هم هزینه دارد. وسایل و تجهیزات نظافت بعد از چند بار استفاده ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشند و یا ممکن است بعد از یک مدت طولانی استفاده از آن وسایل ، کارایی خود را از دست بدهند و مجبور شوید دوباره آن وسایل را تهیه کنید.
نکته ی دیگر قابل توجه این است که نگهداری آن همه وسایل نظافت به فضای کافی نیاز دارد. پس با توجه به همه ی این موارد شما برای صرفه جویی در هزینه نظافت منزل باید از یک شرکت خدماتی استفاده کنید که همه ی تجهیزات لازم نظافت را در اختیار نظافتچیان خود قرار دهد. به همراه داشتن تجهیزات نظافت قیمت کارگر خدماتی و قیمت کارگر نظافتچی را افزایش نمی دهد. خیالتان راحت باشد که تعرفه نظافت منزل تغییری نمی کند. قیمت نظافت منزل شرکت کیان پاک با به همراه داشتن همه ی وسایل و مواد نظافت همان قیمت مناسب قبل است.

چگونگی محاسبه قیمت کارگر نظافتچی اعزامی از شرکت :

با توجه به نکات گفته شده استفاده از خدمات نظافت شرکت کیان پاک به چند دلیل به صرفه است.
اولین نکته این است که همه ی نظافتچیان در شرکت کیان پاک آموزش دیده هستند. این آموزش باعث می شود که نظافتچیان خدمات نظافت تخصصی تر و عمیق تری به شما ارائه کنند. انجام نظافت عمیق و دقیق برای شما باعث می شود که نوبت بعدی نظافت شما به تاخیر بیفتد و زمان بیشتری یک محیط نظافت شده داشته باشید. پس هزینه نظافت منزل شما در نوبت های زیاد ، بالا نمی شود.
نکته ی دوم این است که خدمات نظافت شما در زمان کمتر و با کیفیت بالا انجام می شود و با توجه به ساعتی محاسبه شدن تعرفه نظافت منزل باز هم هزینه ی نظافت منزل شما پایین می آید.
نکته ی دیگر هم این است که با استفاده از خدمات شرکت خدماتی کیان پاک دیگر نیازی به تهیه ی تجهیزات و وسایل نظافت ندارید ، پس باز هم در هزینه های شما صرفه جویی می شود. برای استفاده از خدمات شرکت خدماتی کیان پاک تردید.قیمت کارگرخدماتی و قیمت کارگر نظافتچی در شرکت کیان پاک با توجه به تخصص ، تجربه و مهارت آنها بسیار به صرفه است.
از سال ۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا متاسفانه حمل و انتقال لوازم نظافتی شرکت ، از منزلی به منزل دیگر ممنوع می باشد.

بخوانید!  نظافت منزل بوشهر توسط کارکنان شرکت خدماتی بوشهر زیر مجموعه کیان پاک

قیمت کارگر خدماتی قیمت کارگر نظافتچی

نظافت مشاعات و راه پله کم هزینه و به صرفه با شرکت خدماتی کیان پاک:

مشاعات و راه پله هم از قسمتهایی است که نیاز به نظافت دارد. دلایل مختلفی می تواند باعث کثیف شدن مشاعات و راه پله ها شود. مثل بجا ماندن رد کفش در روزهای بارانی یا برفی روی راه پله و سنگ فرش حیاط ، ریختن پساب زباله ها روی راه پله ها و آسانسور ، ریختن روغن ماشین ها روی پارکینگ و … پس باید به نظافت مشاعات و راه پله توجه داشته باشید.
آلودگیهای مشاعات و راه پله ها هم می تواند به داخل منزل راه پیدا کند. پس آلودگی مشاعات و راه پله هم یک تهدید برای سلامتی شما است ، آن را جدی بگیرید. شرکت خدمات کیان پاک با همان تعرفه نظافت منزل آماده خدمات رسانی به شما برای نظافت مشاعات و راه پله است.

برای اینکه یک نظافت عمیق داشته باشیم باید از چه موادی استفاده کنیم:

برای یک نظافت عمیق باید موادی استفاده شود که کاملا کثیفی ها را از بین ببرد ولی باید توجه داشته باشیم که این مواد به سطوح مختلف آسیبی نرساند. نظافت بعضی از اجسام و سطوح ، با مواد نظافت اسیدی و قوی می تواند باعث فرسودگی آنها و کم شدن عمر مفیدشان شود و این باعث می شود علاوه بر قیمت نظافت منزل هزینه ی اضافی متحمل شوید. انتخاب کردن موادی که علاوه بر از بین بردن کثیفی ها و نظافت عمیق ، به سطوح مختلف آسیبی نرساند راحت نیست.
اما این کار غیر ممکن هم نیست. فقط کافی است برای شستن سطوح مختلف از مواد شوینده ی مخصوص خودشان استفاده شود. نظافتچی در شرکت کیان پاک به همه ی این نکات آگاه است و می داند از چه موادی برای شستن چه سطوحی استفاده کند تا از عمر آن سطوح کم نشود.
به همین دلیل است که می گوییم قیمت کارگر خدماتی و قیمت کارگر نظافتچی در شرکت کیان پاک با توجه به خدماتی که ارائه می کنند مناسب است و تعرفه نظافت منزل شرکت کیان پاک درمیان قیمت نظافت منزل بقیه ی شرکت ها با توجه به خدمات ارائه شده بی نظیر است.

بخوانید!  نظافت منزل جنت آباد و نظافت راه پله جنت آباد توسط کیان پاک

تعرفه نظافت منزل

اهمیت آموزش در کار نظافت :

آموزش در هر کاری مهم است. شما با داشتن تجربه و مهارت لازم باز هم نیاز دارید تا همه ی نکات لازم آن کار را بدانید تا بتوانید در آن کار بهترین شوید. شرکت خدمات نظافت کیان پاک در خدمات رسانی بی نظیر است. اهمیت به آموزش دادن به همه ی نظافتچیان در شرکت خدمات نظافت کیان پاک ، این شرکت را در کار خود بهترین کرده است.
نظافتچیان قبل از ورود به منزل شما برای خدمات رسانی ، همه ی دوره های آموزشی نظافت را گذرانده است. قابل ذکر است که این آموزشها باعث بالا رفتن قیمت کارگر خدماتی و قیمت کارگر نظافتچی نمی شود. انجام تخصصی خدمات نظافت وظیفه ی ماست. توجه کردن به خواسته ها و نیازهای شما در امر نظافت باعث بالا رفتن قیمت نظافت منزل ، قیمت کارگر خدماتی و قیمت کارگر نظافتچی نمی شود. هزینه نظافت منزل شما طبق تعرفه نظافت منزل شرکت کیان پاک محاسبه می شود.

 مورد نیاز

 دغدغه های  های همیشگی نظافتشعبه شمال

۲۲۹۵۳۴۷۰

 دغدغه های  های همیشگی نظافتشعبه غرب

۴۴۵۲۶۱۱۴

 دغدغه های  های همیشگی نظافتشعبه شرق

۳۳۸۳۲۱۷۱

 دغدغه های  های همیشگی نظافتشعبه جنوب

۵۵۴۱۰۷۶۲


 پشتیبانی 

 

۰۹۹۰۶۲۸۱۴۸۱

D

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها