0

مراقب کارت به کارت‌ها باشید؟؟

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 21060
محل سکونت : کرمانشاه

مراقب کارت به کارت‌ها باشید؟؟
پنج شنبه 9 دی 1400  7:49 AM

مراقب کارت به کارت‌ها باشید | شیوه جدید کلاهبرداری متقلبان و سارقین را بشناسید

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر، در خصوص وقوع کلاهبرداری کارت به کارت توصیه هایی را به شهروندان ارائه کرد. 

کلاهبرداری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ جوشن سهرابی، در این خصوص اظهار کرد: شهروندان می بایست در صورت دریافت هرگونه پیامک و برقراری تماس از سوی منابع یا افراد ناشناس به هیچ وجه فریب ادعای آنان را نخورده و به پای خود پرداز مراجعه نکنند.

وی افزود: ممکن است برخی افراد متقلب و کلاهبردار با سوء استفاده از وضعیت موجود با شهروندان تماس گرفته و با بهانه هایی همچون برنده شدن در قرعه کشی اپراتورهای تلفن همراه ، مسابقات رادیویی وغیره درخواست مبالغی به حساب آنان داشته باشند.

"آموزش بورس" از مبتدی تا پیشرفته "کاملا رایگان"

"آموزش بورس" از مبتدی تا پیشرفته "کاملا رایگان"

مشاهده

 

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با بیان اینکه برای دریافت هرگونه جایزه نیازی به مراجعه به دستگاه های خودپرداز نیست ، تصریح کرد: افراد شیاد پس از فریب سوژه های خود و کشاندن آنان به باجه عابر بانک ، موجودی حساب مخاطب خود را از طریق هدایت تلفنی مهندسی شده و انجام شگرد های متقلبانه به حساب غیر انتقال و اقدام به کلاهبرداری می‌کنند.

 

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سهرابی در پایان به هموطنان توصیه کرد: مراقب درخواست تلفنی و حضوری افراد ناشناس برای انجام هرگونه عملیات بانکی انتقال وجه، کارت به کارت و ارائه رمز اول و دوم کارت عابر بانک بوده و هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

کد خبر 646342

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها