0

انواع هدست ویپ

 
ipphone
ipphone
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 485

انواع هدست ویپ
دوشنبه 22 آذر 1400  10:32 AM

 

انواع هدست ویپ

در این مقاله میخواهیم درباره انواع هدست ویپ صحبت کنیم در ابتدا باید بدانیم هدست ویپ چیست و چه کاربردی دارد؟ یک هدست ویپ با سرویس های Voice over Internet Protocol کار می کند. VoIP فناوری است که از اینترنت برای برقراری و دریافت تماس تلفنی استفاده می کند. جایی که در یک زمان، ارتباط مکالمه تلفنی محدود به تماس هایی بود که از طریق خطوط تلفن سنتی انجام می شد.

انواع هدست ویپ

VoIP امکان برقراری ارتباط بدون استفاده از روش های سنتی را برای کسانی که دارای نرم افزار مناسب هستند فراهم کرده است با استفاده از نرم افزار و لوازم جانبی VoIP می توان هزینه ها را کاهش داد و نیاز به خطوط تلفن سنتی را تقریباً یا به طور کامل از بین برد. هدفون های تحت شبکه برای کاربرانی که روزانه تماس هایی زیادی را پاسخگو هستند طراحی شده است.

کاربران با استفاده از هدست تحت شبکه میتوانند تماس های خود را با راحتی و بدون در دست گرفتن گوشی و آزار دست و گردن پاسخ داده و در تمام ساعات روز بدون خستگی به فعالیت خود بپردازند.هدست های متعددی با تلفن ویپ سازگار هستند، اما یافتن آمپلی فایر صحیح یا کابل اتصال مستقیم کلید کار مناسب هدست ویپ با تلفن سانترال شماست.

برای استفاده از VoIP در سخت افزار غیر از تلفن تحت شبکه، شما باید دستگاه های ورودی و خروجی را برای صدای خود داشته باشید شما می توانید از بلندگوهای سیستم خود استفاده کنید و هدفون ویپ به شما اجازه می دهد ارتباط برقرار کنید.

جهت مشاهده ی ادامه ی مقاله روی هدفون ویپ کلیک نمایید.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها