0

گرنداستریم 2634

 
ipphone
ipphone
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 485

گرنداستریم 2634
چهارشنبه 17 آذر 1400  4:42 PM

گرنداستریم 2634

در این مقاله قصد معرفی گوشی گرنداستریم مدل GRP263 را حضور شما عزیزان داریم که در ابتدا کمی به معرفی تاریخچه کمپانی گرنداستریم خواهیم پرداخت. تاریخ شروع به فعالیت این کمپانی از سال ۲۰۰۲ آغاز می شود. زمانی که بنیانگذاران این شرکت تصمیم گرفتند آنچه را که بعنوان یکی از اولین دستگاه های SIP بازار شناخته میشود را بسازند. شرکت گرند استریم از ابتدای تاسیس خود تلاش بر آن داشت تا از فناوری “انتقال صدا روی اینترنت” برای قدرتمندسازی شبکه تلفنی شرکت ها استفاده کند. شرکت GRNDSTREAM یک شرکت آمریکایی فعال در حوضه تجهیزات شبکه و IT میباشد.

نام گرنداستریم (Grandstream) که به معنای کیفیت، نوآوری و اطمینان است، بیش از 15 سال است که مشغول ساخت وسایل ارتباطی با کیفیت بر پایه آی تی، به منظور افزایش و به حداکثر رساندن میزان کیفیت، کارآمدی و بهره وری کسب و کارها بوده است. محصولات پر تنوع و با کیفیت کمپانی گرند استریم کمک می کند تا کسب و کار ها با سرتاسر دنیا ارتباط داشته باشند و ضمن برقراری ارتباطات داخلی موثر، کسب و کار خود را در سطح ملی و حتی بین المللی نیز افزایش دهند. بیش از 15 سال است که با محوریت اصلی به حداکثر رساندن بهره وری، کارایی و ارتباطات، محصولات ارتباطات یکپارچه IP را تولید کرده است.

طیف گسترده ای از محصولات گرنداستریم (Grandstream) به اتصال به مشاغل در سرتاسر جهان کمک می کند در حالی که به آنها امکان می دهد بیش از گذشته فعالیت کنند. محصولات گرنداستریم متمرکزبرپژوهش، توسعه و سابقه اثبات هستند و همچنین توسط برخی از بزرگترین مشاغل و ارائه دهندگان خدمات در جهان استفاده می شود. این شرکت تاکنون به عنوان یکی از ۴ تولید کننده بزرگ سانترال ویپ، تلفن تحت شبکه، دومین تولید کننده برتر تلفن های ویدیویی IP، تولید کننده برتر ATA ها، یک رهبر پیشرو بازار در IP PBX های شناخته شده و همه این عنوان ها را با جوایزهای مختلف به دست آورده است.

برای مشاهده ی ادامه ی توضیحات روی گرنداستریم 2634 کلیک نمایید.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها