0

VOIP چیست

 
ipphone
ipphone
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 485

VOIP چیست
چهارشنبه 17 آذر 1400  10:49 AM

تکنولوژی voip چیست

در مقاله voip چیست که مجموعه ایمن ارتباط اقدام به گردآوری اطلاعات آن کرده است باید بگوییم که تکنولوژی ویپ یا به زبان انگلیسی voip که کوتاه شده عبارت Voice over Internet Protocol میباشد، یک فناوری اثبات شده است که به هر کسی اجازه می دهد تماس های تلفنی را از طریق اتصال به اینترنت برقرار کند. با ظهور پهنای باند، تلفن ویپ به گزینه قطعی خدمات تلفنی برای مصرف کنندگان و مشاغل تبدیل شده است.

امروزه ارتباطات روان و هموار داخلی و خارجی به یکی از سنگ بناهای عملیات روزانه یک کسب و کار تبدیل شده است. این یعنی تکنولوژی ویپ به طور فزاینده ای به قانون طلایی ارتباطات شرکت های مدرن تبدیل شده است. مردم و صاحبان مشاغل مختلف از استفاده از خدمات تلفن ویپ لذت می برند. زیرا انواع گوشی تلفن ویپ قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به گوشی های آنالوگ ارائه می دهند. و می توانند همه این کارها را با کمتر از نیمی از هزینه انجام دهد.

ارائه دهندگان خدمات گوشی ویپ دارای ویژگی های قدرتمندی هستند که در سرویس تلفن استاندارد معمول یافت نمی شوند. ضبط تماس، شناسه تماس گیرنده سفارشی، پست صوتی به ایمیل، و موارد دیگر از جمله مزایای اولیه تلفن ویپ میباشند. اگر بخواهید بدانید که نحوه ارتباط رایانه ها و دیگر دستگاه ها با استفاده از voip چیست باید گفت که جواب آدرس IP است. آدرس آیپی در واقع، آدرس پروتکل اینترنت شما است. تلفن voip از این راه استفاده میکند تا یک راه مقرون به صرفه برای رسیدگی به تعداد نامحدود تماس ایجاد کند.

برای مشاهده ی ادامه ی توضیحات روی VOIP چیست کلیک نمایید.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها