0

کشف قاچاق کالا توسط پلیس راه آهن

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

کشف قاچاق کالا توسط پلیس راه آهن
جمعه 14 آبان 1400  8:01 AM

کشف قاچاق کالا توسط پلیس راه آهن

کشف قاچاق کالا توسط پلیس راه آهن

تهران - ایرنا - فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری نیروی انتظامی از کشف کالای خارجی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال توسط پلیس راه آهن شیراز خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس،  سردار "حشمت اله ملکی" در خصوص جزئیات این کشف اظهار داشت: با هوشیاری همکارانم محموله کالای خارجی قاچاق در ایستگاه راه آهن شیراز کشف و ضبط شد.

وی اظهار داشت: کارکنان پلیس راه آهن دو نفر به هویت معلوم را حین انتقال مخفیانه اجناس قاچاق از اطراف ساختمان ایستگاه راه آهن شیراز و خارج از کریدور عبور مسافران مشاهده که پس از دستگیری در بازرسی وسایل همراه آن‌ها هزار و ۹۳۸ عدد باطری تلفن همراه با برندهای آیفون، سامسونگ، نوکیا و یک دستگاه اسپیکر همگی ساخت کشورهای خارجی که فاقد هرگونه مجوز مثبت گمرکی بودند کشف کردند.

سردار ملکی با اعلام اینکه کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: مبارزه قاطع، هدفمند و موثر با عناصر قاچاق کالا، همواره از مهم‌ترین ماموریت‌های پلیس راه آهن است و همه همکارانم در سراسر ایران تلاش می کنند با همکاری سایر سازمان‌ها و نهادهای آموزشی در راستای فرهنگ سازی عدم استفاده از کالای قاچاق و کیفیت بخشی تولیدات داخلی، گام های موثری بردارند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها