0

معرفی سیره پیامبر (ص) در فرانکفورت

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25059
محل سکونت : اصفهان

معرفی سیره پیامبر (ص) در فرانکفورت
شنبه 1 آبان 1400  9:11 AM

معرفی سیره پیامبر (ص) در فرانکفورت

معرفی سیره پیامبر (ص) در فرانکفورت

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران گفت بخش ویژه فعالیت‌های غرفه ملی ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت به معرفی کتاب‌هایی با موضوع سیره و زندگی حضرت رسول اکرم(ص) که به زبان‌های مختلف منتشر شده‌اند، اختصاص دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، ایوب دهقان‌کار (مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران) با حضور در غرفه جمهوری اسلامی ایران در هفتادوسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت اظهار کرد: خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدام به برپایی غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران در هفتادوسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت کرده است.

او افزود: در این دوره از نمایشگاه در غرفه ملی ایران شاهد حضور نمایندگانی از تشکل‌ها و انجمن‌های فرهنگی در حوزه نشر هستیم؛ انجمن فرهنگی ناشران دفاع مقدس، انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در هفتادوسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت حضور دارند. علاوه‌بر آن نیز سه آژانس ادبی که در زمینه نشر بین‌الملل فعال هستند هم در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند و نسبت به معرفی و عرضه کتاب‌های ایرانی جهت تبادل کپی‌رایت و تعامل با ناشران خارجی به فعالیت می‌پردازند.

او در ادامه بیان کرد: امسال به مناسبت تقارن برگزاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت با میلاد مسعود حضرت ختمی مرتبت(ص)، بخش ویژه فعالیت‌های غرفه ملی ایران به معرفی کتاب‌هایی با موضوع سیره و زندگی حضرت رسول اکرم(ص) که به زبان‌های مختلف منتشر شده‌اند، اختصاص دارد؛ این آثار در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته که تا این لحظه با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شده است. همچنین در این نمایشگاه آثاری در حوزه دفاع مقدس و کتاب‌هایی که به معرفی زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخته‌اند نیز در معرض دید عموم قرار داده شده و از آن‌ها هم استقبال خوبی صورت گرفته است.

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در پایان سخنان خود گفت: از جمله فعالیت‌های دیگر غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران در هفتادوسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت می‌توان به معرفی جایزه «کتاب سال» جمهوری اسلامی ایران، معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، معرفی جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، معرفی نمایشگاه مجازی کتاب تهران و معرفی طرح‌های حمایتی در حوزه صنعت نشر از جمله طرح «تاپ» و «گرنت» اشاره کرد.

انتهای پیام

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها