0

برگزاری نمایشگاه «سفیران امنیت» به مناسبت هفته ناجا

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

برگزاری نمایشگاه «سفیران امنیت» به مناسبت هفته ناجا
یک شنبه 25 مهر 1400  12:51 AM

برگزاری نمایشگاه «سفیران امنیت» به مناسبت هفته ناجا

برگزاری نمایشگاه «سفیران امنیت» به مناسبت هفته ناجا

تهران - ایرنا - رئیس اداره اجتماعی یگان‌های ویژه ناجا از برگزاری نمایشگاه «سفیران امنیت» به‌ مناسبت گرامی‌ داشت هفته نیروی انتظامی خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه توانمندی‌ های خدمتگزاران خود در عرصه تامین نظم و امنیت داخلی کشور است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، کارمند رتبه‌ ۱۶ محسن عمادی از برگزاری نمایشگاه سفیران امنیت به‌ مناسبت گرامی‌ داشت هفته نیروی انتظامی خبر داد و اظهار کرد: این هفته فرصت مناسبی برای ارائه عملکرد، دستاوردها و توانمندی‌ های ناجا در تامین نظم، امنیت و احساس آرامش مردم است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه همزمان با آغاز هفته ناجا از روز شنبه ۱۷ مهر ماه، فعالیت خود را آغاز کرده و تا روز جمعه ۲۳ مهر ماه در میدان امام حسین (ع) تهران ادامه دارد.

رئیس اداره اجتماعی یگان‌ های ویژه ناجا بیان کرد: نمایش اقتدار و توانمندی‌های یگان‌ های ویژه ناجا، غرفه سلامت و واکسیناسیون عمومی شهروندان، غرفه خانواده، غرفه کودک، غرفه جذب و استخدام، غرفه عکاسی، تیراندازی با تپانچه بادی و سلاح پینت بال، نمایش تئاتر و اجرای نمایش قوی‌ ترین مردان، بخشی از برنامه‌ های این نمایشگاه است.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه این است که مردم شریف ایران اسلامی به توانمندی‌ های خدمتگزاران خود در عرصه تامین نظم و امنیت داخلی کشور پی ببرند و اینکه نیروی انتظامی در طول ۳۰ سال گذشته چگونه عمل کرده و اکنون در چه مسیری حرکت می‌ کند و چه آینده‌ ای را در دستور کار دارد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها