0

معاون رئیس جمهوری و بررسی مشکلات چهار شهرستان فارس

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

معاون رئیس جمهوری و بررسی مشکلات چهار شهرستان فارس
پنج شنبه 22 مهر 1400  11:10 PM

معاون رئیس جمهوری و بررسی مشکلات چهار شهرستان فارس

معاون رئیس جمهوری و بررسی مشکلات چهار شهرستان فارس

شیراز- ایرنا- سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهوری که به همراه هیات دولت به استان فارس سفر کرده، به چهار شهرستان در شرق فارس رفت تا از نزدیک مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها را بررسی کند.

حسینی از کارخانه لبنیات و زمین ورزشی فاز ۵ شهرستان فسا بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری در ادامه به بیمارستان در حال تاسیس شهرستان فسا رفت تا از نزدیک در جریان روند ساخت این بیمارستان قرار بگیرد.

حسینی در ادامه سفر خود به استان فارس، به استهبان رفت و ضمن حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به شهدای گرانقدر، از بیمارستان، مزرعه داتیک استهبان، تصفیه خانه فاضلاب شهرستان، دانشکده علوم قرآنی و بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.
حسینی همچنین در این سفر با اقشار مختلف مردم به صورت صمیمی دیدار و گفت‌ و گو کرد.

تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه آبرسانی، تکمیل ایستگاه برق و ورزشگاه کارگری، تامین زمین و تسهیلات برای ساخت مسکن ارزان قیمت جوانان و... از مهم‌ترین مسائلی بود که  در این بازیدها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مسئولان شهر نیز مطالبات و مسائل خود را بیان کردند.

حسینی در ادامه به نی‌ریز سفر کرد و بعد از اینکه مورد استقبال مسئولان و جمعی از مردم قرار گرفت‌ از پروژه جاده سازی گردنه لایرز و روند ساخت این جاده بازدید کرد.

حسینی در ادامه از گردنه نی‌ریز به ایج ، تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر، و بزرگراه نی‌ریز بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.

بحث تکمیل بزرگراه نی‌ریز_سیرجان و روگذر ورودی ۳ نی‌ریز، احداث تصفیه خانه و شبکه انتقال آب، تخصیص آب از پروژه انتقال آب از خلیج فارس به نی‌ریز، احداث و تکمیل جاده نی‌ریز و حل مشکلات ارزی سیمان خاکستری نی‌ریز از مهم‌ترین مسائلی بود که در این بخش از سفر حسینی مطرح شد.

 در این سفر مسئولان مطالبات و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در ادامه به شهرستان بختگان استان فارس رفت و در این منطقه هم از معدن سنگ مرمریت باقرآباد، دریاچه بختگان و بیمارستان امام هادی علیه السلام بازدید کرد.

بحث احیای دریاچه بختگان و حل مسائل و مشکلات ناشی از آن، بحث انتقال آب از سد چشمه عاشق و سد رودبال، احداث و راه اندازی بیمارستان ۶۴ تختخوابی بختگان،  توسعه صنایع تبدیلی کشاورزی و معدن، بحث نوسازی و تجهیز مدارس شهرستان و.... از مهمترین مطالبات، مسائل و مشکلاتی بود که در سفر معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به بختگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بحث توسعه و احداث کتابخانه عمومی، توسعه و احداث فضای ورزشی، استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره تبلیغات اسلامی و احداث مصلی نماز جمعه از جمله مطالبات مسئولان شهرستان بختگان از سید محمد حسینی بود.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها