0

معرفی بهرتین کتاب بارداری و زایمان برای کنکور ارشد

 
bookmedical
bookmedical
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1400 
تعداد پست ها : 5
محل سکونت : تهران

معرفی کتاب بافت شناسی جان کوئیرا شیرازی
دوشنبه 29 شهریور 1400  9:51 AM

بافت شناسی جان کوئیرا 2021

کتاب بافت شناسی جان کوئیرا شیرازی همچنان ارزش خود را به عنوان منبعی مناسب، مفید و خلاصه در ارائه اطلاعات ساختار و عملکرد بافت های بدن انسان حفظ کرده است. برخلاف سایر منابع و اطلس های بافت شناسی، در این ویرایش نیز در پایان هرفصل تعدادی پرسش چند گزینه ای جهت آزمودن دانشجو آمده است.

این کتاب همانند ویرایش پیشین به شرح ذیل فصل بندی شده است: در فصل اول تکنیک های بافت شناسی مرور شده است. در دو فصل بعدی سازماندهی ساختاری و عملکردی بیولوژی هسته و سیتوپلاسم سلول های انسانی توضیح داده شده است.

درهفت فصل بعدی چهاربافت پایه بدن که ارگان های بدن انسان را می سازند بررسی شده است. در فصول باقی مانده ویژگی ها و سازماندهی عملکردی این بافت ها در هریک از دستگاه ها و ارگان های بدن شرح داده شده است. با توجه به تغییرات جدید، این کتاب یکی از مفیدترین منابع آموزشی برای خوانندگان خود خواهد بود.

بافت شناسی جان کوئیرا شیرازی یکی از ترجمه‌های مشهور این کتاب است. از آنجایی که کتاب بافت شناسی جان کوئیرا 2021 دارای ترجمه‌های زیادی است، هر یک از این ترجمه‌ها می‌توانند نقاط قوت و ضعف زیاد داشته باشند. در ادامه این مطلب به بررسی برخی نقاط قوت و ضعف بافت جان کوئیرا دکتر رضا شیرازی خواهیم پرداخت.  در کتاب بافت شناسی جان کوئیرا 2021 فصل جدید و کاملی تحت عنوان رنگ‌های میکروسکوپ نوری به کتاب اضافه شده است.

برای خواندن ادامه این مطلب و خرید این کتاب با بیشترین تخفیف و در کم ترین زمان کافیست به سایت بوک مدیکال مراجعه کنید.


https://b2n.ir/y70461

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها