0

درمان بواسیر

 
reza2021
reza2021
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مرداد 1400 
تعداد پست ها : 1

درمان بواسیر
شنبه 9 مرداد 1400  1:41 PM

درمان سریع بواسیر ، راه های درمان قطعی و فوری هموروئید

 

درجه ۱ : این نوع بواسیر دارای علائم بیرون زدگی نیست و همراه با اجابت مزاج خونریزی کمی دیده میشود. حال اگر این بالشتک ها متورم و ملتهب شود و اندازه آنها از حالت طبیعی خود بزرگ تر شود، هموروئید یا بواسیر ایجاد میشود. نارگیل های قهوه ای آب کمی دارند و گوشت آن ها قابل خوردن است که فیبر فراوانی دارد. نکته: برای درمان بواسیر کودکان زیر دو سال به هیچ عنوان از آن نمی توانید استفاده کنید. قبل از آغاز درمان خانگی با پزشک متخصص خود درباره ی وضعیت علائم و درجه ی بیماری خود مشاوره داشته باشید. این پماد موضعی بعد از حدود 2 - 5 دقیقه اثر می کند و درد رفع میشود. این امر منجربه ایجاد هموروئیدهای خفه شده  میشود که میتوانند درد شدیدی ایجاد کنند. بواسیر نوع داخلی و خارجی و ترومبوزه تقسیم میشود. بواسیر داخلی معمولا به طور خود به خودی رفع میشود. 

 

درمان قطعی و فوری درد بواسیر

 

روش های جراحی و لیزر درمانی از روش های قطعی درمان بواسیر هستند. اما در صورتی که بواسیر در درجه های بالاتری باشد و شدت آن زیادتر باشد و درمان پزشکی بواسیر فایده ای نداشته باشد, پزشک عمل جراحی را به شما توصیه می کند. بواسیر به 3 نوع بواسیر داخلی و بواسیر خارجی و بواسیر ترومبوزه تقسیم می شود.  برای بواسیر در طب سنتی دو نکتهی زیر را به خاطر داشته باشید. در این صورت می توانید هر روز بین یک تا دو لیوان آب نارگیل میل کنید. درمان پزشکی بواسیر شامل عمل های درمانی زیادی است که برخی از آنها را پزشک در مطب خود انجام می دهد. شاید برای خیلی از شما این سوال مطرح باشد که برای درمان بواسیر به چه پزشکی مراجعه کنیم؟ این باند لاستیکی جریان خون وارد شده به بواسیر را قطع می کند. می توانید گوشت گیاه را تکه تکه کرده میل کنید یا در مخلوط کن ریخته سپس استفاده کنید.

درمان بواسیر یا هموروئید معمولاً جزء موارد حساس محسوب نمیشود، اما در صورتی که علائم این بیماری تشدید شود به گونهای که سلامت فرد را به خطر اندازد و یا بیمار متحمل درد و سختی زیادی شود، نیاز به درمان فوری دارد. در جواب باید بگوییم که بواسیر جزء آن دسته بیماری هایی است که نیاز به درمان فوری دارد. این روش همان جراحی سنتی بواسیر است که تحت بی حسی یا بی هوشی انجام میگیرد، هموروئیدکتومی تنها برای بواسیرهای پیشرفته کاربرد داشته و نمیتوان آن را به عنوان درمان سریع بواسیر به شمار آورد. البته درمان بواسیر با رابربند درد بسیاری برای بیمار به همراه دارد. برای برطرف کردن درد بواسیر راه های مختلفی وجود دارد. استفادهی روزانه یک فنجان عرق اسفرزه صبحها و عصرها میتواند مدفوع را آبکی و درد ناشی از بواسیر را کاهش دهد. برای استفاده از آن باید دمنوش گیاه پنج انگشت را تهیه کنید. برای درمان بواسیر به چه پزشکی مراجعه کنیم؟ ما هم در شفا کلینیک همه این درمان های پزشکی را انجام می دهیم. برای بواسیرهای بزرگ و دردناک، می تواند یک درمان موثر باشد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها