0

در اقتصاد و اشتغال مرزنشینان غفلت شده است

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25048
محل سکونت : اصفهان

در اقتصاد و اشتغال مرزنشینان غفلت شده است
پنج شنبه 27 خرداد 1400  12:18 PM

قاضی زاده هاشمی:

در اقتصاد و اشتغال مرزنشینان غفلت شده است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت‌های قبلی در اقتصاد و اشتغال مرزنشینان فعالیت اثر گذاری نداشته و در این مسئله غفلت داشتند.

در اقتصاد و اشتغال مرزنشینان غفلت شده است

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در سفر تبلیغاتی به شهرستان جوانرود در استان کرمانشاه اظهار کرد: این شهرستان مرزی با محرومیت‌ها و مشکلات بسیاری مانند مسئله کولبری مواجه است.

وی دولت آینده خود را در مقابل مرزنشینان مسئول دانست و افزود: ما برای تجارت مرزی، بازرگانی، کشاورزی، معدن و اشتغال مرزنشینان برنامه داشته و سرمایه گذاری را با توجه به بازار ۶۰۰ میلیونی همسایه‌ها آسان می‌کنیم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه پایتخت دولت سلام فقط تهران نیست و هر شهرستانی محرومیت بیشتری داشته باشد توجه به آن بیشتر است، گفت: رونق اقتصادی در مناطق مرزی با تمرکز زدایی از پایتخت از مهمترین برنامه‌های دولت سلام است.

وی با اشاره به عقب ماندگی استان‌های مرز نشین، ادامه داد: دولت‌های قبلی در اقتصاد و اشتغال مرزنشینان فعالیت اثر گذاری نداشته و در این مسئله غفلت داشتند.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی خاطر نشان کرد: سفر به این شهرستان بیشتر به این دلیل بود که به مردم این خطه بگوییم مشکلات آنها را می‌دانیم و برای حل آن برنامه داریم.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها