0

پژمان نوري: غافلگر نشديم/ روي ايران حساب ويژه‌اي باز مي‌کنند

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

پژمان نوري: غافلگر نشديم/ روي ايران حساب ويژه‌اي باز مي‌کنند
یک شنبه 26 دی 1389  12:25 AM

پژمان نوري: غافلگر نشديم/ روي ايران حساب ويژه‌اي باز مي‌کنند
 

هافبک تيم ملي کشورمان با بيان اينکه ديدار ايران برابر کره شمالي مسابقه زيبايي نبود گفت: اجازه نداديم تيم کره شمالي برنامه هاي تاکتيکي اش را در زمين اجرا و ما را غافلگير کند.


 پژمان نوری در پایان بازی ایران برابر کره شمالی ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی زیبایی نبود زیرا کره ای ها از ابتدای مسابقه به فکر ارائه یک بازی بسته بودند و سعی داشتند با پرس  و استفاده از ضد حملات بازی را به سود خود پایان بدهند.

 وی اضافه کرد: آنها به فکر گرفتن یک امتیاز بازی بودند و می خواستند ما را غافلگیر کنند اما با تدابیر کادر فنی توانستیم به خوبی برنامه های تاکتیکی آنها را خنثی و به پیروزی در این دیدار دست یابیم.

 هافبک تیم ملی کشورمان با بیان اینکه تنها راه باز کردن دروازه کره شمالی استفاده از ضربات ایستگاهی و ارسال از جناحین بود خاطرنشان کرد: آنها می خواستند با کسب امتیاز در این دیدار کارشان را به بازی آخر نکشد اما با پیروزی برابر این تیم صعودمان را به مرحله بعدی قطعی کردیم.

 نوری گفت: این پیروزی به ما کمک می کند ضمن تجدید قوا با روحیه بیشتر در مسابقات مرحله حذفی به میدان برویم. ضمن اینکه از امروز به بعد روی ایران حساب جداگانه ای باز خواهد شد.

 تیم ملی فوتبال کشورمان با پیروزی برابر کره‌شمالی در دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 آسیا با 6 امتیاز صعودش را به دور یک چهارم نهایی این رقابت‌ها قطعی کرد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها