0

نظري: از تيم‌هاي پايه رضايت كامل داريم

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

نظري: از تيم‌هاي پايه رضايت كامل داريم
شنبه 25 دی 1389  6:59 PM

علي نظري معاون اول باشگاه استقلال طي گفتگويي با سايت رسمي باشگاه استقلال در خصوص آخرين وضعيت استقلال در اردوي تركيه اعلام كرد: خدا رو شكر همه چيز در اردو به بهترين شكل در حال پيگيري است. تمام بازيكنان با انگيزه در حال تمرين هستند و امشب هم آخرين ديدار تداركاتي خود را انجام مي‌دهند و اميدوار هستيم هم بازيكنان و هم كادرفني بعد از پايان اين اردو بتوانند با قدرتي بيشتر به مسابقات بازگردند و ثمرات اين اردو را در نيم فصل دوم ببينند.

معاون اول باشگاه استقلال در مورد وضعيت هوار محمد گفت: هوار محمد بعد از بازي ايران مقابل عراق با من تماسي داشت تا ملاقاتي با آقاي فتح‌اله‌زاده داشته باشد اما به او گفتم ايشان براي پيگيري تمرينات استقلال به تركيه سفر كرده‌ است و اين فرصت مهيا نمي‌شود تا با دكتر فتح‌‌اله‌زاده ديداري داشته باشي. اما بعد از آن از سوي باشگاه ايميلي براي هوار زده شد و او هم مشكلي نداشت و اعلام كرد بعد از جام ملت‌ها در اولين به ايران مي‌آيد تا در خدمت استقلال باشد.
نظري در پايان در مورد تيم‌هاي پايه استقلال افزود: از تمام عوامل آكادمي و بازيكنان پايه‌اي استقلال راضي هستيم و با وجود اينكه نتوانستيم حمايت كاملي از آنها داشته باشيم آنها به خوبي مشغول تمرينات و بازي‌هاي خود هستند و به موفقيت‌هاي خوبي هم رسيدند. اميدوارم در آينده بتوانيم حمايت بيشتري از آنها داشته باشيم.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها