0

پلیس قلابیِ زن دستگیر شد

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

پلیس قلابیِ زن دستگیر شد
یک شنبه 4 اسفند 1398  7:37 PM

 
رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری یک پلیس زن قلابی که خود را به اعضای شورای حل اختلاف دربند ضابط قضائی معرفی می‌کرد، خبر داد.

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری یک پلیس زن قلابی که خود را به اعضای شورای حل اختلاف دربند ضابط قضائی معرفی می‌کرد، خبر داد.

 سرهنگ علی قاسمی در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۶:۵۰ روز گذشته سوم اسفند ماه امسال یکی از اعضای شورای حل اختلاف به مداخله‌های غیر قانونی خانمی با درجه سرهنگی که مدعی است ضابط قضائی و از مأموران کلانتری ۱۲۷ نارمک است نسبت به دخالت‌های وی در امورات قضائی شکایت می‌کند.

کلانتر محله دربند بیان داشت: با تماس تلفنی عوامل انتظامی شورای اختلاف تیمی از مأموران کلانتری به شورای حل اختلاف مذکور مراجعه و به بررسی موضوع پرداختند.

وی اظهار داشت: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، خانمی که لباس کارمندی ناجا بر تن کرده و از اتیکت‌های نظامی با درجه سرهنگی استفاده و ضمن معرفی خود به عنوان ضابط قضائی کلانتری ۱۲۷ نارمک در امورات قضائی شواری حل اختلاف دخالت می‌کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در استعلام‌های انجام شده مشخص شد که متهم در کلانتری ۱۲۷ نارمک مشغول به کار نبوده و مدارک وی جعلی است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهم که خود را (الف. ع) معرفی می‌کرد برای بررسی‌های تکمیلی به کلانتری دربند انتقال و تحت بازجویی اولیه قرار گرفت.

قاسمی افزود: با دستور قضائی متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار مأموران کلانتری دربند قرار دارد.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها