0

معرفی انواع سقف های کشسان

 
toseafraz
toseafraz
کاربر جدید
تاریخ عضویت : بهمن 1398 
تعداد پست ها : 6

معرفی انواع سقف های کشسان
دوشنبه 28 بهمن 1398  1:43 PM

سقف های کشسان می توانند در هر محلی از زندگی ، از خانه گرفته تا محل کار ، استخر تجاری / خصوصی ، بار و رستوران، نمایشگاه ، خرده فروشی، ویلاهای تفریحی و … مورد استفاده قرار بگیرند. همانطور که گفته شد بنابر انتظار و نیازی که از آن ها دارید انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

 

سقف کشسانی لاکچری

این نوع سقف به نوعی طراحی می شود که نیازی به تعمیر آن در طی فرآیند ترسیم ، جستجوی یا ادامه کار ندارد. این مدل از سقف ها، طرحی ساده تر ، روشن تر و شیک تر از سایر مدل داشته و برای محیط های تجاری و اداری مناسب هستند.

 

سقف کشسان شفاف

سقف کشسان شفاف یکی از انواع این نوع از سقف ها است که برای ساخت آن از پارچه کشش خاص و شفافی استفاده می شود که در مناطقی مانند کافه ها و رستوران ها بیشتر ارجحیت دارد. با ویژگی هایی مانند انعکاس نور، اغلب از نظر انتقال حس بصری و همچنین از نظر روشنایی LED ترجیح داده می شود.

 

سقف کشسان سه بعدی

سقف سه بعدی نوعی از سقف های کشسان است که می تواند دارای طرح های سه بعدی باشد و از نظر تفاوت در حس بصری و همچنین تفاوت با پارچه مخصوص قابل توجه است. این مدل از سقف ها مناسب برای افرادی است که می خواهند یک طراحی منظم و فوق العاده داشته باشد. با توجه به حس سه بعدی که ایجاد می کند جلوه ای بسیار ویژه به دکوراسیون می بخشد.

 

توسعه افراز هوراد

 

سقف کشسان چاپی

گاهی اوقات یک آرم ، گاهی اوقات یک منظره مورد علاقه یا یک تصویر خاص… را می توانید بر روی پارچه ی کشسان مخصوص این نوع سقف ها چاپ کنید. امکان چاپ بر روی این نوع از سقف ها باعث می شود بتوانید طرح مورد نظر خود را کاملا شخصی سازی کنید.

سقف کشسان مدرن

این نوع سقف ها جلوه ای مدرن داشته و بدون نیاز به گچ کاری، مشکلات رنگ آمیزی و … قابل نصب هستند. از سقف های کشسان می توان در اتاق های کودک، اتاق خواب، آشپزخانه ها، دفاتر و …. استفاده کرد. این نوع از سقف ها در مقابل نور خورشید مقاوم بوده و بدون تغییر رنگ باقی می مانند. بنابراین به هیچ وجه رنگ و یا طرح چاپی آن ها به مرور زمان محو و یا خراب نمی شود.

سقف های کشسان آماده از جنس ماده مخصوص فلکسی ساخته شده اند، چاپ آن ها کیفیت بالایی داشته و بسیار سبک بوده مونتاژ بسیار آسانی دارند. آن ها در همه مناطق با اضافه کردن یک محیط خاص به فضاها مورد استفاده قرار می گیرند. تمامی رنگ ها برای این نوع سقف ها در دسترس هستند و می توانید مطابق با دیزاین محیط مورد نظر خود آن ها را سفارش دهید. این نوع از سقف ها نه تنها زیبایی ، بلکه یک عملکرد عملی نیز دارند، برای مثال ، عایق صدا را فراهم می کند.

 

منیع» toseafraz.com

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها