0

کسب اجازه اقامت در انگلیس با یک گربه

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

کسب اجازه اقامت در انگلیس با یک گربه
دوشنبه 27 مهر 1388  10:15 AM

در یکی از عجیبترین پرونده های مهاجرت در انگلیس مهاجرغیر قانونی که در شرف اخراج ازانگلیس بود به دلیل خریداری و مراقبت از یک گربه اجازه اقامت در این کشور پیدا کرد!

اهمیت این رای زمانی بیشتر می شود که بدانیم در صورتی که زوج پناهنده در زمان حضور در انگلیس صاحب فرزندی شده باشند صرف وجود کودک نمی تواند اجازه اقامت در این کشور را به انها بدهدو باید به کشورشان بازگردند .

دادگاه ویژه مهاجرت و پناهندگی در جلسه تجدید نظر حکم کرد بازگشت این فرد بولیویایی به کشورش می تواند زیر پاگذاشتن حقوق بشر باشد چرا که او اکنون دست به تشکیل یک زندگی خانوادگی و خصوصی در انگلستان زده است و مالکیت مشترک یک گربه توسط او و نامزدش می تواند نشاندهنده اسکان کامل یک خانواده در انگلیس باشد.

صدوراین رای باعث بروز عکس العمل‌های منفی فراوانی از سوی سازمانهای دولتی انگلیس شده است وتنها در یک مورد وزارت کشور انگلستان دو بار درخواست تجدید نظر در این رای را داده است که هردوبارآن توسط قاضی پرونده "جیمز دویتی" رد شده است .

به نوشته خبر آنلاین هویت این پناهنده بولیویایی خوش شانس و همچنین هویت گربه او به دلایل امنیتی هنوز فاش نشده است .

به گزارش روزنامه های انگلیسی از سوی دیگر دامیان گرین وزیر مهاجرت انگلستان در واکنشی شدید به خبرنگاران گفت :گاهی اوقات شما از شنیدن بعضی خبرها نمی دانید بخندید یاگریه کنید .اگر داشتن یک گربه بتواند دلیل اصلی تصمیم گیری برای پرونده یک پناهنده باشد باید قبول کرد که قانون هیچ کاره است و این شیوه استفاده از قوانین حقوق بشر پسندیده نیست.

این اولین بار در تاریخ انگلیس است که خرید یک گربه مانع دیپورت شدن پناهنده‌ای در انگلیس می‌شود .

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها