0

رضايت سرمربي تيم هند از بازي مقابل بحرين: توانستيم فرصت گلزني ايجاد كنيم!

svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447

رضايت سرمربي تيم هند از بازي مقابل بحرين: توانستيم فرصت گلزني ايجاد كنيم!
شنبه 25 دی 1389  10:09 AM

سرمربي تيم فوتبال هند با وجود قبول شكست 5 بر 2 مقابل بحرين روحيه شاگردانش را ستود.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) از دوحه، تيم ملي فوتبال هند كه در نخستين ديدار مقابل استراليا 4 بر صفر شكست خورده بود در دومين گام مقابل بحرين به ميدان رفت و با قبول شكست 5 بر2 وداعي زودهنگام و البته قابل پيش بيني با رقابت‌ها داشت.

باب هافتون پس از بازي مقابل بحرين گفت: بازي سخت و دشواري بود. در مجموع ما در گروه سختي قرار داشتيم و بازي كردن مقابل حريفاني كه بالاتر از سطح ما بودند كمي دشوار بود. بحرين پيروزي خوبي به دست آورد. البته به نظر من تيم ما هم خوب كار كرد و در نيمه دوم اميدش را از دست نداد تا توانست به گل برسد. ما در دقايق پاياني يك گل ديگر هم به ثمر رسانديم و به نظر من اين پايان خوبي براي هند در ديدار مقابل بحرين بود.

هافتون 63 ساله ادامه داد: اين تورنمنت به دو دليل براي ما مفيد بود؛ اول اين كه ثابت شد كه فدراسيون و مسوولان ورزش كشور بايد رو به جلو حركت كنند و زير ساخت هاي فوتبال هند تقويت شود و دوم اين كه حضور در جام ملت هاي آسيا براي شخصيت فوتبالي هند مفيد بود. مردم زيادي در سطح دنيا جام ملت‌هاي آسيا را تماشا مي كنند و بازي مقابل تيم هايي مانند استراليا و بحرين براي فوتبال هند خوب است.

سرمربي تيم فوتبال هند از مقايسه تيم هاي استراليا و بحرين خودداري و در باره عملكرد اين دو تيم اظهار كرد: تمام بازي ها با هم متفاوت است و گاهي اوقات يك سبك بازي براي مقابله با يك تيم مفيد است اما در بازي ديگر راه به جايي نمي برد. مقايسه بين بازي اول و ديداريي كه مقابل بحرين داشتيم كار واقعا دشوار و نشدني است. تنها چيزي كه وجود دارد اين است كه مقابل استراليا نتوانستيم مانند ديدار مقابل بحرين فرصت گلزني ايجاد كنيم اما امروز در مقابل تيمي با كيفيت مانند بحرين كه 5 گل به ثمر رساند، عملكرد خوبي داشتيم. البته آنها 25 دقيقه هم 10 نفره بازي كردند.

تيم ملي فوتبال هند سه‌شنبه در آخرين ديدار خود كه تنها جنبه تشريفاتي دارد مقابل كره جنوبي به ميدان مي رود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها