0

بررسی عملکرد پنج فدراسیون ورزشی این هفته/ موج تغییرات ادامه دارد

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

بررسی عملکرد پنج فدراسیون ورزشی این هفته/ موج تغییرات ادامه دارد
شنبه 25 دی 1389  10:06 AM

معاون سازمان تربیت بدنی از بررسی عملکرد پنج فدراسیون تیراندازی، بوکس، شنا، دوومیدانی و کاراته توسط این سازمان در هفته جاری خبر داد.

حمید سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر افزود: سازمان تربیت بدنی که از اواخر آذرماه کار ارزیابی عملکرد فدراسیون‌های ورزشی حاضر در بازی‌های آسیایی گوانگجو را در نشست‌های تخصصی و در کمیته کارشناسی سازمان آغاز کرده است، طی هفته جاری عملکرد پنج فدراسیون تیراندازی، بوکس، شنا، دوومیدانی و کاراته را بررسی خواهد کرد.

وی یادآور شد: این ارزیابی‌ها به دلیل بحث طرح تشکیل وزارت جوانان و ورزش حدود دو هفته با وقفه روبه‌رو شد اما درصدد هستیم از هفته جاری کار بررسی عملکرد فدراسیون‌ها را با چشم انداز المپیک لندن با جدیت پیگیری کنیم.

معاون سازمان تربیت بدنی تصریح کرد: تحلیل‌ها و ارزیابی‌های سازمان و کمیته کارشناسی در خصوص این پنج فدراسیون نهایی شده و در نظر داریم در نشست با روسای این فدراسیون‌ها عملکرد آنها را ارزیابی و در خصوص آینده این فدراسیون‌ها تصمیم گیری کنیم.

سجادی خاطر نشان کرد: تغییر مدیریت فدراسیون، تقویت ساختار فدراسیون‌ها، تغییر کادر فنی و تثبیت و حمایت از روسای فدراسیون‌های ورزشی از جمله تصمیماتی است که در این نشست‌های کارشناسی اتخاذ خواهد شد.

سازمان تربیت بدنی پس از بازی‌های آسیایی گوانگجو تاکنون عملکرد فدراسیون‌های جودو، ژیمناستیک، تکواندو و ووشو را مورد بررسی قرار داده که این نشست‌ها به تغییر رئیس فدراسیون ژیمناستیک انجامیده است و گفته می شود موج تغییرات در فدراسیون‌هایی که ورزشکاران‌شان در بازی‌های آسیایی عملکرد ضعیف و ناموفقی داشته‌اند، همچنان ادامه خواهد داشت.

نشست‌های کارشناسی سازمان تربیت بدنی با حضور علی سعیدلو، حمید سجادی، بهرام افشارزاده، علی رغبتی، محمدرضا صنیعی و مرضیه اکبرآبادی برگزار می شود.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها