0

اوسيک: فوتبال استانداردي را از استراليا و کره شاهد بوديم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

اوسيک: فوتبال استانداردي را از استراليا و کره شاهد بوديم
شنبه 25 دی 1389  8:52 AM


اوسيک: فوتبال استانداردي را از استراليا و کره شاهد بوديم
 

سرمربي تيم ملي فوتبال استراليا با ابراز رضايت از نتيجه اي که برابر کره جنوبي کسب کرده است گفت: دو تيم فوتبالي در سطح استانداردهاي بالا را به نمايش گذاشتند.


   "هولگر اوسیک" پس از تساوی یک بر یک عصر جمعه تیمش برابر کره جنوبی ضمن بیان این مطلب افزود: دو تیم استرالیا و کره جنوبی از پتانسیل بالایی برخوردار بودند و در این دیدار نیز نمایش یک بازی با استاندارد بالا از آنها بودیم.

وی ادامه داد: در این دیدار هر دو تیم تلاش کردند فوتبال زیبا و قابل قبولی را به نمایش بگذارند و تنها ارائه گر یک فوتبال سرگرم کننده نباشند. من از عملکرد تیمم بسیار راضی هستم و تصور می کنم بازیکنانم هر آنچه از آنها خواسته بودم را در زمین به اجرا در آوردند.

سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا خاطرنشان کرد: در نیمه اول حریف از ما بهتر بود به گل رسید اما در نیمه دوم ما تسلیم نشدیم و مبارزه کردیم تا به گل رسیدیم. کره جنوبی تیم بسیار قدرتمندی بود و اینکه ما توانستیم برابر این تیم به یک امتیاز دست پیدا کنیم نتیجه کم ارزشی نیست.

اوسیک با اشاره به تعیین سرنوشت تیم های صعود کننده از گروه سوم به مرحله بعد به دیدار برابر بحرین اشاره کرد و گفت: آنها تیم متفاوتی هستند که سبک دیگری از فوتبال را به نمایش می گذارند. امیدوارم برابر بحرین هم به پیروزی برسیم و با خیال راحت راهی مرحله بعد شویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا در مورد دیدارش با تیم ملی ایران در مرحله حذفی این رقابتها گفت: همه تیم های گروه چهارم تیم های خوبی هستند اما برای رویارویی با آنها نیاز است که ما بازی های مقدماتی را با موفقیت پشت سربگذاریم و به مرحله بعد صعود کنیم.

دیدار تیم های ملی فوتبال استرالیا و کره جنوبی در مرحله مقدماتی گروه سوم رقابتهای جام ملت های آسیا عصر جمعه در ورزشگاه الغرافه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها