0

منصوريان:‌ كره شمالي را به خوبي آناليز كرده ايم

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

منصوريان:‌ كره شمالي را به خوبي آناليز كرده ايم
جمعه 24 دی 1389  8:23 PM

دستيار افشين قطبي گفت:‌ كره شمالي را به خوبي آناليز كرده ايم و بازيكنان مي‌دانند كه چگونه از دفاع چند لايه اين تيم عبور كنند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران از دوحه، عليرضا منصوريان پس از تمرين عصر جمعه تيم ملي فوتبال ايران گفت: كره شمالي خط دفاعي بسيار خوبي دارد و با چهار دفاع متمركز و يك هافبك دفاعي و چهار هافبك جلو و يك مهاجم نوك بازي مي‌كند. كره شمالي را به خوبي آناليز كرديم و بازيكنان مي‌دانند كه چگونه از دفاع چند لايه اين تيم عبور كنند.

كريم انصاري‌فرد، مهاجم تيم ملي ايران نيز پس از تمرين روز جمعه گفت: براي بازي شنبه بسيار آماده هستم. تنها تاكتيك ايران اين نيست كه از دو جناح سانتر كند و با ضربه سر به گل برسيم. تاكتيك‌هاي بسياري داريم و مي‌توانيم در عمق نيز به گل دست پيدا كنيم.

جواد نكونام، كاپيتان تيم ملي ايران هم عنوان كرد: كره شمالي تيم يكدستي است و بازيكنان آنها سال ها كنار هم بازي كرده‌اند. اين تيم حتي اگر گل بخورد، باز هم جلو نمي كشد. كار بسيار دشواري را در پيش داريم اما، همه اميدوار هستيم تا با پيروزي بازي را به پايان برسانيم و تكليف صعود را يكسره كنيم.

منصور رشيدي، مربي دروازه‌بان هاي تيم ملي نيز پس از تمرين بااحتياط رحمتي بيان كرد: رحمتي هيچ مشكلي ندارد و مي‌تواند با خيال آسوده در بازي شنبه در تركيب باشد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها