0

سران فتنه رحم اجاره‌اي رژيم صهيونيستي بودند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سران فتنه رحم اجاره‌اي رژيم صهيونيستي بودند
جمعه 24 دی 1389  3:27 PM

89/10/24 - 11:44
شماره:8910230756
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير مسئول روزنامه كيهان:
سران فتنه رحم اجاره‌اي رژيم صهيونيستي بودند

خبرگزاري فارس: مدير مسئول روزنامه كيهان خطاب به سران فتنه گفت: شما رحم اجاره‌اي رژيم صهيونيستي بوديد يعني وليده ناپاك رژيم صهيونيستي را در رحم خود پرورش داديد اما سقط شد زيرا در مقابل شما ملت مسلمان ايران بود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، حسين شريعتمداري ‌در همايش ناظران شوراي نگهبان استان قزوين كه در سالن شهيد رجايي قزوين برگزار شد، اظهار داشت: در چند سال اخير سؤالي مطرح مي‌شد كه آيا جنگ شروع مي‌شود كه اين يك سؤال انحرافي است، جنگ سه دهه قبل آغاز شده و هنوز نيز تمام نشده بلكه ميدان درگيري تغيير كرده و اصل جنگ باقي است.
وي ادامه داد: مادامي كه اسلام ناب بر حاكميت است نظام سلطه در مقابل شما قد علم مي‌كند زيرا اسلام ناب ظلم‌ستيز است و در واقع اگر ظلم‌ستيز نباشد، اسلام نيست.
مدير مسئول روزنامه كيهان اضافه كرد: وقتي اسلام در عرصه تئوري و در صفحه كتاب‌ها و اوراق و صفحات اذهان باشد مانند قبل از انقلاب نسخه شفابخش است ولي چون پيچيده نمي‌شود شفايي نيز ندارد و داستان پرماجراي ما نيز از اين نقطه آغاز شد و در اين بستر نيز ادامه دارد.

* دشمن در جنگ نرم به دنبال تغيير باور مردم است
وي عنوان داشت: كاري كه امام خميني (ره) انجام دادند، كاري كارستان بود به طوري كه مانند رسول خدا، اسلام را بر كرسي حاكميت نشاندند، امام خميني (ره) غبارهاي بدعت، كج‌انديشي و تحريف را از چهره اسلام زدود و اسلام ناب را همانطور كه در صدر اسلام بود، عرضه كرد.
شريعتمداري اعلام كرد: دشمن از نخستين روز پيروزي انقلاب اسلامي با اين انقلاب درگير بود به طوري كه در همان ابتدا درگيري‌هايي در كردستان شروع شد و صدها گروه‌ مانند قارچ روييدند و چند كوتاي نظامي، تحريم اقتصادي، آغاز جنگ تحميلي، جنگ نفت‌كش‌ها، جنگ شهرها و جنگ در خليج فارس رخ داد.
وي تصريح كرد: همانطور كه امام خميني (ره) فرموده‌اند "اگر مي‌گوييد هيچ چيزي نشده چرا هياهو مي‌كنيد، اتفاق آن است كه اسلام ناب بر كرسي حاكميت نشسته بنابراين دشمن بايد اين نقطه را هدف بگيرد ".
مدير مسئول روزنامه كيهان اضافه كرد: دشمن يا بايد با تكيه بر ماشين جنگي اين اسلام ناب را از كرسي حاكميت پايين بكشد كه اين كار را نيز انجام داد ولي نتوانست موفق شود زيرا باور را نمي‌شود بمباران كرد يا دشمن بايد در اين باور تغيير ايجاد كند كه جنگ نرم به اين معنا است.

* سران فتنه رحم اجاره‌اي رژيم صهيونيستي بودند
وي با اشاره به فتنه‌هاي بعد از انتخابات 88 خاطر‌نشان كرد: فتنه 88 شبيه جنگ احزاب بود، همه دشمنان دور هم جمع شده بودند و در اين فتنه هيچ يك از مخالفان داخلي و خارجي غايب نبودند و ماركسيست‌ها، منافقين، بهايي‌ها، موساد، MI6 و... بودند و اين حضور نيز پنهان نبوده و آشكارا بود.
شريعتمداري خطاب به سران فتنه اعلام كرد: برخي از آقايان مي‌گويند اينها از ما حمايت مي‌كردند در صورتي كه اينگونه نيست، شما رحم اجاره‌اي رژيم صهيونيستي بوديد يعني وليده ناپاك رژيم صهيونيستي را در رحم خود پرورش داديد اما سقط شد زيرا در مقابل شما ملت مسلمان ايران بود.
وي خاطر‌نشان كرد: فتنه يك آزمايش نيز هست، فتنه يعني داخل كردن طلا در آتش كه عيار آن مشخص مي‌شود و ما در فتنه ديديم طلاي ملت ما خلوص 9 دي را داشت و معلوم شد همه هستند و ناخالصي‌ها بسيار كم بود به طوري كه ديده نمي‌شدند.
مدير مسئول روزنامه كيهان گفت: شما اگر نقشه راه را داشته باشيد فتنه در همان زمان كه دارد شكل مي‌گيرد مي‌توانيد بشناسيد، ريچارد هاوس، مسئول شوراي سياست خارجي آمريكا كه سند آن نيز وجود دارد مي‌گويد ما به اين نتيجه رسيديم كه براي مقابله با ايران بايد به ائتلاف سفيد دست بزنيم.
وي افزود: اگر قرار باشد محور ائتلاف چند نقطه باشد، جمع كردن مخالفان دور اين چند نقطه مشكل است و هرچه محور ائتلاف به نقطه نزديك باشد شعاع ائتلاف بيشتر خواهد بود و بر اين اساس ديديد كساني كه باورتان نمي‌شد دور هم جمع شدند.
شريعتمداري توضيح داد: يكي از كانديداهاي رياست جمهوري مي‌گويد آمده‌ام خط امام را زنده كنم و مباني فراموش شده اسلام را به ميدان آورم و اين فقط در پرتو ولايت فقيه ممكن است كه با توجه به آن و پيروي از آن، جلوي ديكتاتوري گرفته مي‌شود و سپس مي‌بينيد كه ماركسيست‌ها، منافقين و... نيز هستند و زماني كه اينها را دور هم مي‌بينيم بايد شك كرد.

* حضور افرادي از سازمان‌هاي اطلاعاتي قبل از انتخابات در ايران
وي تأكيد كرد: هرگاه ديديد گروه‌ها، جريانات و اشخاص ناهمگن با هم ائتلاف مي‌كنند، نمي‌شود به تابلوي ائتلاف اعتماد كرد؛ تابلوي ائتلاف آنها مخالفت با دولت بود ولي آيا منافقان مخالف دولت هستند، آنها با اساس درگير هستند و هدف ائتلاف گروه‌هاي ناهمگن نقطه مشترك همه آنهاست و آن نقطه مقابله با اساس نظام است كه بعدها نيز اين موضوع را ابراز كردند.
مدير مسئول روزنامه كيهان اظهار داشت: مايكل لدين مي‌گويد اين حركت (فتنه 88) از 20 سال قبل شروع شده است، جريانات اصلاحات از آغاز تا حالا فتنه‌هاي متفاوتي را طي كرده است، يك زمان فتنه 78 بود، سپس ماجراي خروج از حاكميت پيش مي‌آيد كه عده‌اي از نمايندگان و تعدادي از وزرا و معاونان وزرا استعفا مي‌دهند و در سال 82 اعلام مي‌كنند ما انتخابات را برگزار نمي‌كنيم.
وي عنوان داشت: جان كين يك نظريه‌پرداز است كه در پاييز 78 بعد از اينكه ماجراي 18 تير 78 با شكست روبه‌رو شد، وارد ايران شد چراكه ايشان از اعضاي مركزي شوراي تصميم‌گيري MI6 (سازمان اطلاعات خارجي انگليس) است كه ايشان با اعضاي جريان اصلاحات كارگاه آموزشي مي‌گذارد.
شريعتمداري بيان داشت: اين فرد در سال 83 نيز براي انتخابات 84 وارد ايران مي‌شود و اين بار مدت زيادي در كشور ما مي‌ماند و جلساتي را با اين جريان دارد به طوري كه يكي از اينها مي‌گويد ما با جان كين جلسه داشتيم و پيشنهاد ايشان اين بود كه به NGO‌ها سرويس دهيم و جداگانه كار كنند و در نهايت در يك نقطه به هم پيوند خورند و حركت مخالفت مدني را با آنها آغاز كنيم.
وي ادامه داد: كيان تاجبخش، نماينده رسمي بنياد جورج سورس در آشوب‌هاي 78 بازداشت مي‌شود ولي معاون سياسي وقت آقاي تاج‌زاده وساطت كرده و ايشان آزاد مي‌شود و در سال 86 به دليل ارتباط با CIA بازداشت مي‌شود.
مدير مسئول روزنامه كيهان اعلام كرد: ريچارد رورتي يكي از رهبران بخش عمليات سري سازمان CIA در خرداد سال 83 به ايران مي‌آيد و در ايران نشست‌هاي زيادي را دارد.

* فتنه 88 دوران صدر اسلام را بازسازي كرد
وي سران فتنه را ستون پنجم دشمن دانست و اظهار داشت: چه كسي فكر مي‌كرد كه طلحه و زبير و شريح قاضي به آنجا برسد و فتنه 88، دوره صدر اسلام را بازسازي كرد.
شريعتمداري اعلام كرد: فتنه 88 به صورت دقيق از فرمول سه‌گانه ريچارد رورتي، جين شارپ و جورج سورس بود به طوري كه ادعاي تقلب در انتخابات فرمول جين شارپ، تشكيل ستادي براي حفاظت از آرا جين شارپ و هلوي، تهيه نماد رنگي توصيه جورج سورس و تن ندادن به قانون توسعه ريچاد رورتي بود.
وي خاطر‌نشان كرد: با توجه به اين فرمول ما سه روز قبل از انتخابات در روزنامه كيهان تيتر زديم كه بعد از انتخابات قرار است آشوب شود.
مدير مسئول روزنامه كيهان با اشاره به شكست فتنه 88 افزود: فتنه 88 شكست خورد و اين را زودتر از داخل، مديران بيروني متوجه شدند ولي اينكه مطرح مي‌شود چرا حمايت آنها از برخي وجود دارد، دليل دارد.
وي اعلام كرد: از نگاه آنها مهره‌هاي از كار افتاده دو نوع هستند مهره سوخته كه اين نوع مهره‌ها معمولا جاسوس‌ها هستند و مهره‌ها ديگر فسيل زنده هستند كه بعد از كار افتادن نيز از آنها حمايت مي‌كنند و اينها قرار بود بيايند و در حاكميت نفوذ كنند و از اينها حمايت مي‌شود زيرا سلطان حسين‌ها، ملك‌عبدالله‌ها و سادات در مصر دارند.
شريعتمداري با اشاره به عدم استفاده دشمن از مهره‌هاي سوخته گفت: دشمن از مهره‌هاي سوخته در فتنه دوباره استفاده نمي‌كند البته ممكن است براي گمراه كردن استفاده كند ولي بايد مراقب بود و به معيارها توجه داشت.
وي اظهار داشت: ائتلاف ناهمگن و حمايت بيگانگان مواردي است كه بايد نسبت به آن ترديد كرد بحث ديگر اين است كه ميزان حال فعلي افراد است البته سابق جاي خود را دارد و اين بحث مربوط به افراد بدسابقه نيست مربوط به افراد خوش‌سابقه‌اي است كه بازيچه دست ديگران و آلوده شده‌اند.
مدير مسئول روزنامه كيهان گفت: جنگ تابلوها و فرق نق و نقد نيز معيار است، براي نمونه در بحث طرح هدفمند كردن يارانه‌ها آنها خود مي‌گفتند كه يك طرح عظيم است ولي حال كه اجرا مي‌شود، ايراد مي‌گيرند.

* نگاه امروز مردم به جاي خواص به رهبري است
وي با اشاره به مقابله ايران در برابر آمريكا گفت: آمريكا شيطان بزرگ است، صدها ترفند در آستين و هزاران حيله در كلاه دارد و چرا انقلاب در مقابل شيطان بزرگ به زمين نخورد و به پيروزي رسيده به اين دليل است كه ملت به تبع از امام اعوذ‌باالله گفتند و شيطان با خدا طرف است و آمريكا نيز با باورهاي ديني مردم روبه‌رو است بنابراين شكست مي‌خورد.
شريعتمداري در ادامه به بركات فتنه 88 اشار كرد و بيان داشت: فتنه 88 بركات بسياري داشت، دشمن در فتنه 88 بسيار هزينه كرد ولي قدرت نظام اسلامي در نهم دي به نمايش گذاشته شد و حماسه نهم دي قدرت گسترده‌اي است كه نبايد دست كم بگيريم و اين حاصل بصيرت مردم بود.
وي اضافه كرد: ديگر آن دوران گذشت كه مالك از كنار خيمه معاويه برگردد، تفاوت اين روز با صدر اسلام اين است كه خواص آلوده در دوران امام علي و امام حسين (ع) به نسبت جمعيت بيشتر از حال بودند ولي اكنون خواص آلوده بسيار كم داريم.
مدير مسئول روزنامه كيهان خاطرنشان كرد: در آن دوران نگاه مردم به خواص بود بنابراين اگر يكي از خواص مي‌لرزيد عده‌اي را با خود مي‌لرزاند ولي امروز نگاه مردم به رهبر است و اگر خواصي بلرزد خود سقوط مي‌كند.

* ديداركنندگان با يكي از سران فتنه با علم به ستون پنجم بودن آن، خيانت كردند
وي با اشاره به لزوم برخورد با مفاسد اقتصادي تصريح كرد: بايد با مفاسد اقتصادي برخورد شود، برخي مي‌گويند در صورت برخورد با مفاسد اقتصادي زمينه سرمايه‌گذاري از بين مي‌رود، در صورتي كه اينگونه نيست سرمايه‌گذاري كه مشاهده كند مفسده اقتصادي است فضا را براي سرمايه‌گذاري خوب نمي‌بيند.
شريعتمداري در مورد ديدار اقليت نمايندگان با يكي از سران فتنه اعلام كرد: يك زمان است كه شما مي‌خواهيد اين آقا را نصيحت كنيد كه چرا اين كار را كردند اين خود يك موضوع است؛ اما با علم اينكه ايشان نقش ستون پنجم بوده و رفته‌ايد دوباره او را به عرصه بازگردانيد در اين صورت يا افرادي كه براي اين ديدار رفته‌اند درك ندارند كه بايد به دليل عدم درك رد صلاحيت شوند و اگر دانسته رفته‌اند، خيانت كردند.
وي گفت: البته برخي مي‌گويند اگر اينها حذف شوند كشور تك‌صدايي مي‌شود در صورتي كه اپوزيسيون به كساني مي‌گويند كه مخالف دولت وقت هستند كه اينها مي‌توانند باشند ولي در مورد كساني كه عليه اساس نظام اقدام كنند در هيچ جاي دنيا تحمل نمي‌كنند.
مدير مسئول روزنامه كيهان در پاسخ به سؤالي كه آيا شوراي نگهبان صلاحيت مشايي را براي كانديد شدن در دوره رياست جمهوري تاييد مي‌كند، خاطرنشان كرد: من اگر شوراي نگهبان بودم، هرگز تائيد نمي‌كردم.

* نبايد با بي‌توجهي اجازه ضربه زدن دشمن به انقلاب را بدهيم
در ادامه رئيس دفتر نظارت و بازرسي شوراي نگهبان استان قزوين گفت: امام كاظم (ع) فرموده‌اند حق را بگو اگرچه جانت را در اين راه فدا كني، انقلاب اسلامي و تفكر شيعي مديون مبارزات مرداني در طول تاريخ است كه پاي حق ايستادند و جان خود را در اين راه گذاشتند.
حجت‌الاسلام علي قابل افزود: تفكر شيعي با رنج به دست ما رسيده است و امروز رهبري نيز فرمودند درست است كه فتنه شكست خورده ولي نبايد بالش نرم زيرسرگذاشته و آرام خوابيد بلكه دشمن همواره در پي خدعه و ضربه زدن است.
وي عنوان داشت: اعترافات قاتل استاد شهيد عليمحمدي نشان مي‌دهد كه دشمن چگونه اميد بسته و نقشه مي‌كشد و ما بايد هوشيار باشيم.
رئيس دفتر نظارت و بازرسي شوراي نگهبان استان قزوين خطاب به ناظران شوراي نگهبان عنوان داشت: انتخابات آينده مجلس در پيش است اگرچه هنوز يك سال ديگر وقت داريم ولي برخي از سه تا چهار سال قبل شروع كردند و براي نمايندگي رنگ عوض كرده و مي‌گويند ما با فتنه نبوديم بنابراين بايد دقت داشته باشيد تا ضربه‌هايي از قبل بي‌توجهي نصيب انقلاب نشود.
انتهاي پيام/ج10/ب

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها