0

وزير كشور قطر بهمن ماه به تهران سفر مي‌كند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

وزير كشور قطر بهمن ماه به تهران سفر مي‌كند
جمعه 24 دی 1389  12:33 PM

89/10/24 - 12:14
شماره:8910240242
نسخه چاپي ارسال به دوستان
وزير كشور قطر بهمن ماه به تهران سفر مي‌كند

خبرگزاري فارس: وزير كشور قطر در پاسخ به دعوت مصطفي محمدنجار ابراز اميدواري كرد كه در بهمن ماه به تهران سفر كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، عبدالله سهرابي سفير جمهوري اسلامي ايران در دوحه در ديدار خود با شيخ «عبدالله بن ناصر بن خليفه آل ثاني» وزير امور كشور قطر دعوتنامه رسمي مصطفي محمد نجار وزير كشور جمهوري اسلامي ايران را تسليم وي كرد.
شيخ عبدالله بن ناصر بن خليفه آل ثاني وزير امور كشور قطر با تقدير و تشكر و استقبال از دعوت همتاي ايراني خود، ابراز اميدواري كرد كه اين سفر در بهمن ماه سال جاري انجام شود.
وي همچنين خاطرنشان كرد: در سايه عزم و اراده مقامات عالي‌رتبه دو كشور و تداوم رفت و آمدهاي مسئولان به ويژه در حوزه امور امنيتي و انتظامي، شاهد تداوم و تقويت روابط فيمابين دوحه و تهران باشيم.

* دستور تسهيل و تسريع در صدور رواديد براي ايرانيان به منظور حضور در بازي‌هاي آسيايي

وزير امور كشور قطر در ادامه اين ديدار پيروزي تيم ملي فوتبال كشورمان را به سفير، دولت و مردم ايران تبريك گفت.
عبدالله بن ناصر بن خليفه آل ثاني همچنين با اشاره به بروز برخي مشكلات و محدوديت‌ها در ورزشگاه‌ها، اين امور را ناشي از قوانين و مقررات كنفدراسيون فوتبال آسيا دانست و در عين حال تأكيد كرد كه مسئولان ذيربط تاكنون حداكثر همكاري و تعامل حسنه و سازنده را با مسئولين ورزش ايران و نيز تماشاچيان ايراني داشته و اين همكاري و تعامل به صورت ايجابي تداوم خواهد يافت.
سهرابي سفير جمهوري اسلامي ايران نيز در اين ديدار، از تلاش‌ها و زحمات بي شائبه مسئولان و دست اندركاران برگزاري و ميزباني جام ملت‌هاي آسيا در قطر اعم از نيروهاي امنيتي و انتظامي و پليس، تقدير و تشكر و خاطرنشان كرد: كسب ميزباني جام جهاني 2022 در قطر و برگزاري خوب و شايسته جام ملت‌هاي آسيا 2011 را به دولت و مردم قطر و به ويژه شما به عنوان وزير امور كشور قطر تبريك و تهنيت مي‌گوييم و معتقديم برگزاري هر چه بهتر اين دوره از رقابت‌ها، تجربه‌اي خوب براي ميزباني جام جهاني 2022 در كشور قطر است.
سفير ايران با اشاره به علاقه وافر مردم ايران به فوتبال و درخواست‌هاي فراوان براي سفر به دوحه براي تماشاي مسابقات از نزديك، تلاش‌ها و اقدامات سفارت ايران در دوحه از بيش از چهار ماه پيش براي استقبال از تيم ملي ايران و بسيج و ترغيب ايرانيان براي حضور گسترده در ورزشگاه‌ها را تشريح كرد.
وي ضمن تأكيد بر ضرورت احترام به قوانين و مقررات براي حفظ نظم در برگزاري هر چه مطلوب‌تر مسابقات، خواستار مساعدت وزير امور كشور قطر براي تسهيل و تسريع در رفع برخي مسائل در صدور رواديد و نيز حضور در استاديوم‌هاي محل برگزاري مسابقات شد.
وزير امور كشور قطر همچنين در اين ديدار دستورات لازم براي پيگيري لازم و رفع و رجوع مسائل مطرح شده از سوي سفير ايران براي تسهيل و تسريع در صدور رواديد و ساير موارد را صادر كرد و بر آمادگي مجموعه وزارت كشور براي كمك و همكاري و هماهنگي با سفارت و ارائه تسهيلات لازم تاكيد كرد.

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها