0

مراحل ثبت فروشگاه اینترنتی

 
minajafari
minajafari
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : خرداد 1398 
تعداد پست ها : 120

مراحل ثبت فروشگاه اینترنتی
شنبه 2 شهریور 1398  1:49 PM

الزام ثبت شرکت برای فروشندگان آنلاین

خرید آنلاین امروزه بسیار متداول است زیرا روشی مناسب برای خرید وسایل است و تنها با یک کلیک می توانید کار را بدون سرگردانی در بازار انجام دهید. امروزه ، بیشتر مشتری ها از مغازه های خرده فروشی بازدید نمی کنند. سناریوی فعلی خرید آنلاین به معنای واقعی بازار را متحول کرده و از یک فروشنده محور به یک بازار مشتری محور تبدیل شده است.در این مبحث به ثبت فروشگاه اینترنتی نیز می پردازیم:
آیا برای شروع مشاغل شخصی خود که می توانستید محصولات یا خدمات خود را بصورت آنلاین بفروشید، الهام می گیرید؟ اگر بله ، پس باید برخی از مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

طراحی سایت-مراحل ثبت فروشگاه اینترنتی

ثبت فروشگاه اینترنتی آنلاین

در اصل ، اگر شما مشاغلی را انجام می دهید، موظف به ثبت نام این مشاغل یا به عنوان یک شرکت یا یک LLP (مشارکت با مسئولیت محدود) هستید. به جای مراجعه به ثبت شرکت، می توانید تجارت را به عنوان مالکیت اختصاصی ثبت کنید. اگر هدف شما فروش کالاها از طریق بازارهای آنلاین یا ایجاد فروشگاه اینترنتی شخصی شما است، در هنگام تعامل در تجارت خرده فروشی، برای آن مالکیت در نظر بگیرید.
مالکیت یک شکل تجاری است که توسط یک فرد شخصی اداره می شود و در آن هیچ تمایز اساسی بین تجارت و مالک وجود ندارد. مالک کنترل مستقیم عناصر کسب و کار را دارد و در قبال همه امور مالی آن تجارت پاسخگو است و ممکن است شامل وام، بدهی، ضرر و غیره باشد.
هنگام انجام تجارت آنلاین، باید یک حساب جاری را به نام فروشگاه اینترنتی خود حفظ کنید. برای این کار، باید اطمینان حاصل کنید که تجارت شما یک شخص حقوقی است. برای اثبات این موضوع، در سازمان امور مالیاتی ثبت نام می کنید و همچنین مجوز تأسیس را دریافت می کنید.
برای اینکه فروشگاه اینترنتی شما بتواند پرداخت آنلاین داشته باشد، باید شغل خود را ثبت کنید. این روش به شما امکان می دهد سایت خود را با دروازه شناخته شده ادغام کنید. علاوه بر این، ثبت مالکیت آنلاین به شما کمک می کند تا از دوگانگی با قانون جلوگیری کنید و شغل ثبت شده احتمالاً اعتماد بیشتری به شما خواهد داد.

طراحی سایت-مراحل ثبت فروشگاه اینترنتی

مراحلی برای ثبت فروشگاه اینترنتی

  • کارت PAN (شماره حساب دائمی) و اثبات شناسنامه معتبر شناخته شده دولت
  • بیانیه بانکی یا کپی چک
  • کپی قبض برق / تلفن ثابت ، قبض آب
  • NOC (No objection certificate) دارنده / مالک
  • قرارداد اجاره ای (در صورت اجاره محل)
  • اعلامیه برای رعایت مقررات

ثبت نام GST

اگر در حال ارائه خدمات و محصول باشید، در صورتی که فروش یا گردش مالی سالانه داشته باشد، می توانید برای GST (مالیات و خدمات) ثبت نام کنید. اکنون، این چیزی است که نیاز به تمام تمرکز شما دارد. پیش از این، برای شروع یک تجارت، شما نیاز به درخواست ثبت مالیات های مختلف را داشتید ثبت مالیات بر ارزش افزوده برای معامله گران، ثبت مالیات غیر مستقیم برای تولید کنندگان، مالیات خدمات برای ارائه دهندگان خدمات و غیره.

طراحی سایت-مراحل ثبت فروشگاه اینترنتی

ثبت علائم تجاری

جدای از ثبت شرکت شما، محافظت از تصویر برند شما یک کار مهم دیگر است. در دنیای امروز رقابت، حفظ و تداوم حق قانونی شما بسیار مهم است.بنابراین، ثبت مارک تجاری به شما در تضمین نام تجاری خود کمک می کند تا کسی نتواند از آن استفاده کند یا بدون مجوز شما آن را کپی کند.

طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها