0

هدفمند كردن يارانه ها استقلال ايران را تضمين مي كند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

هدفمند كردن يارانه ها استقلال ايران را تضمين مي كند
پنج شنبه 23 دی 1389  2:52 PM

حجت الاسلام 'حسين ابراهيمي' در جمع مردم بيرجند افزود: اجراي اين قانون از بعد داخلي نيز عدالت محوري و ثروتمند شدن كشور را به دنبال خواهد داشت و جلوي قاچاق سوخت بطور كامل گرفته مي شود. با كمي صبر و تحمل، در درازمدت شاهد ثمرات شيرين اجراي اين قانون خواهيم بود.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به معرفي شاخصهاي اصولگرايي پرداخت و اظهار داشت: از مجموع فرمايشات مقام معظم رهبري چنين برمي آيد كه اصولگرايي داراي چهار اصل كلي اعتقاد به اسلام در تمام ابعاد، پذيرش انقلاب اسلامي؛ نظام و قانون اساسي و قبول امام (ره) و ولايت فقيه است.
عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: بنا نداريم جبهه اصولگرايي را به هم بزنيم بلكه هر شخصي طبق فرمايش مقام معظم رهبري از اين اصول بهره مند باشد در زير پرچم اصولگراها قرار مي گيرد و ما به دنبال درجه بندي اصولگرايي نيستيم.
نايب رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در ادامه گفت: با جديت بدنبال اجراي برنامه هاي صلح آميز هسته اي خود هستيم و در اين راه يك قدم هم عقب نخواهيم نشست.
ابراهيمي با بيان اينكه امروز ايران به الگويي براي ديگر كشورهاي جهان تبديل شده گفت: اين موفقيتها را مرهون رفتارهاي ديپلماتيك دكتر احمدي نژاد هستيم وگرنه در دولت اصلاح طلبان فعاليت هسته اي ما سه سال به حالت تعويق در آمد و تازه در آن زمان از ما خواسته بودند بعد از آن سه سال تاسيسات خود را تعطيل و سپس تخريب كنيم.
نماينده مردم بيرجند و درميان در مجلس شوراي اسلامي لازمه انجام هر كار موفقي را برنامه ريزي اصولي و آينده نگري دانست و گفت: خوشبختانه در استان خراسان جنوبي نيازسنجي صورت گرفته و فرصتهاي سرمايه گذاري به درستي هدفگذاري شده اند.
وي اضافه كرد: بر اين اساس توسعه تجارت از طريق توسعه صنعت حمل و نقل هوايي و ريلي در اولويت است.
ابراهيمي بر تسريع تكميل راه آهن چابهار - بيرجند و مشهد تاكيد كرد و از فعال شدن منطقه ويژه اقتصادي بيرجند خبر داد و گفت: خوشبختانه در اين هفته هيات موسس آن تشكيل شد و بزودي هيات مديره هم انتخاب خواهند شد.
نماينده مردم بيرجند و درميان در مجلس شوراي اسلامي همچنين اظهار داشت: توسعه روابط با كشور افغانستان از اولويتهاي اقتصادي و تجارتي خراسان جنوبي است كه اميدواريم با ايجاد و راه اندازي اين منطقه ويژه اقتصادي هر چه سريعتر محقق شود.
ابراهيمي از تلاشهاي استاندار خراسان جنوبي نيز تقدير و بيان كرد: از ويژگيهاي اصولگرايان آن است كه به دور از هياهو و جنجال خدمت مي كنند كه نمونه آنها تلاشهاي قهرمان رشيد مي باشد كه با رايزنيها و سفرهاي متعدد به تهران موفق شد اعتبارات درخور توجهي به اين استان تزريق كند.
وي افزود: حدود 200 ميليارد ريال به خراسان جنوبي اختصاص يافته كه سهم بيرجند و درميان 35 ميليارد ريال است.
او گفت: از اين مبلغ پنج ميليارد ريال به راه اندازي كتابخانه مركزي بيرجند اختصاص مي يابد و استاندار هم قول داده 10 ميليارد ريال بابت اين موضوع خاص بپردازد.
عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس همچنين از اختصاص قطعه زميني جهت ساخت مجمع نمايندگان استان در خيابان محلاتي بيرجند خبر داد و گفت: رييس محترم مجلس هم قول داده براي ساخت آن مبلغ قابل توجهي بپردازند.
ابراهيمي در ادامه از اختصاص 300 ميليارد ريال به توسعه كشاورزي خراسان جنوبي خبر داد و گفت: وزير كشاورزي قول داده است علاوه بر پرداخت اين مبلغ، تا هر سقف كه نياز باشد بپردازد.
اين نماينده مجلس با بيان اينكه خراسان جنوبي 40 سال از ساير استانها عقبتر است گفت: بعد از موجوديت يافتن اين استان اقداماتي آغاز شده ولي هنوز جبران عقب ماندگيها و كم كاريهاي صورت گرفته در قديم را نكرده است.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها