0

فایل منیجر اندروید به پشتیبانی از درایوهای USB مجهز شد

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فایل منیجر اندروید به پشتیبانی از درایوهای USB مجهز شد
سه شنبه 20 آذر 1397  11:31 PM

بالاخره قابلیت پشتیبانی از درایوهای مبتنی بر USB OTG به اپلیکیشن Files by Google اضافه شد تا این برنامه‌ی اندرویدی بتواند امکان نقل و انتقال فایل میان موبایل و رسانه‌های ذخیره‌سازی خارجی را فراهم کند.

فایل منیجر اندروید به پشتیبانی از درایوهای USB مجهز شد

اگر به دنبال روشی رسمی برای مدیریت فایل‌های تلفن اندرویدی خود هستید، اپلیکیشن Files by Google (که قبلاً اسمش Files Go بود) برای همین منظور طراحی شده است. البته این برنامه یک محدودیت واضح و آشکار داشت و آن هم این بود که نمی‌توانستید با کمک آن به رسانه‌های ذخیره‌سازی خارج از خود موبایل فایل منتقل کنید. ولی از حالا به بعد این مشکل برطرف شده است. گوگل با انتشار آپدیتی جدید برای این اپلیکیشن اعلام کرد که پشتیبانی از رسانه‌های ذخیره‌سازی مبتنی بر USB OTG را فراهم کرده است. با این حساب، از این پس اگر بخواهید تصاویر موبایل‌تان را به یک فلش USB منتقل کنید، دیگر نیازی به نرم‌افزارهای شخص ثالث ندارید.

این آپدیت همچنین به شما اجازه می‌دهد که تمام ساختار پوشه‌های فضای ذخیره‌سازی داخلی و خارجی دستگاه را ببینید. پس پیدا کردن فایل‌هایی که در مسیرهای نامعمول قرار دارند، یا انتقال آن‌ها به یک پوشه‌ی خاص، به راحتی قابل انجام است. به عبارت ساده‌تر، اگر مرتباً به و یا از دستگاه خود اطلاعات منتقل می‌کنید، اپلیکیشن Files یکی از گزینه‌های خوبی است که در کنار سایر فایل منیجرها می‌توانید روی آن حساب کنید.

 
 
 

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها