0

افزايش شوهاي لباس خانگي

 
gh_golpa
gh_golpa
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 1224
محل سکونت : اصفهان

افزايش شوهاي لباس خانگي
پنج شنبه 23 دی 1389  8:08 AM

مدتي است با توجه به رويکرد برخي اقشار مرفه شوهاي خانگي لباس‌هاي خارجي با تبليغات محلي در سطح شهر تهران زنان جوان را به سوي خود مي‌خوانند.

صدای شیعه: مدتي است با توجه به رويکرد برخي اقشار مرفه شوهاي خانگي لباس هاي خارجي با تبليغات محلي در سطح شهر تهران زنان جوان را به سوي خود مي خوانند.

مسئله لباس‌هاي خارجي و کيفيت ورودشان به کشور همچنين وضعيت بهداشت و سلامت اين لباس‌ها که بدون مجوز وارد کشور مي‌شوند موضوع تازه‌اي نيست.

اما آنچه اهميت دارد افزايش شوهاي خانگي اين لباس‌ها به خصوص جهت قشر زنان در مناطق شمالي شهر تهران است که بدون هيچ مجوز، نظارت و فرايند قانوني در جريان است.

صرف نظر از اين که اکثر اين شوها تبليغ مدل و برند خارجي است و همچنين صرف نظر از بار فرهنگي پنهاني که با خود دارد و لزوما در جهت منافع فرهنگي شهروندان نيست سوال اين است که چگونه چنين نمايش‌هاي خانگي که بنا به گزارش برخي رسانه‌ها به شکل نامناسبي هم ارائه مي‌شود مورد توجه مسئولين فرهنگي و انتظامي قرار نمي‌گيرد؟

آنچه براي شهروندان مهم است اين است که اين برنامه‌ها تا چه اندازه قانوني هستند و طبق اصول کشور ما ارائه مي‌شوند و اگر اين روند قانوني نيست چگونه است که تبليغات اين نمايش هاي خانگي لباس که عموما زنان جوان را مخاطب قرار مي‌دهد به اين سهولت بر در و ديوار شهر با ذکر آدرس و تلفن دقيق نصب مي‌گردد؟

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها