0

پیشنهاد تشکیل کمیته‏ای ویژه‏ برای مقابله با هجوم علیه مقدسات اسلامی در جمهوری آذربایجان

 
gh_golpa
gh_golpa
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 1224
محل سکونت : اصفهان

پیشنهاد تشکیل کمیته‏ای ویژه‏ برای مقابله با هجوم علیه مقدسات اسلامی در جمهوری آذربایجان
پنج شنبه 23 دی 1389  7:46 AM

یک فعال سیاسی اسلامگرا در جمهوری آذربایجان پیشنهاد کرد برای مقابله با مظاهر حملات علیه مقدسات اسلامی و نیز نیروهای اسلامگرا در این جمهوری کمیته ویژه‏ای تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ حاج «تیمور قلیزاده» گفت: در ممنوعیت حجاب برای دختران دانش آموز جمهوری آذربایجان ، صرفا بحث حجاب و روسری مطرح نیست. موضوع مهمی که در جمهوری آذربایجان جریان دارد، هجوم علیه مقدسات اسلامی است که هر ازگاهی به شکلی بروز می کند. یک روز پخش اذان از مساجد را ممنوع می کنند و روزی دیگر مساجد را تخریب و تعطیل می کنند و امروز نیز این حمله را به ممنوعیت حجاب اسلامی کشانده اند.

حاج «تیمور قلیزاده» افزود: از همان آغاز حملات علیه مقدسات اسلامی ، باید نیروها و سازمانهای فعال در زمینه های دینی در جمهوری آذربایجان کمیته ویژه ای را برای مقابله با این هجوم که از طرف جریان خطرناک صهیونیسم و آمریکا و غرب هدایت و حمایت می شود، تشکیل می‏شد.

این فعال سیاسی اسلامگرا افزود: برای رهبران جمهوری آذربایجان آنچه اهمیت دارد، پول و منافع مادی شان است. آنها از غرب سفارش و دستور می گیرند و به آن عمل می‏کنند. براساس اطلاعات موجود رژیم صهیونیستی برای پیشبرد طرحهای خطرناک خود یک گروه 20 الی 30 نفره از استراتژیستهای خود را تحت ریاست فردی که با نام مستعار «ارنست داوودویچ» به جمهوری آذربایجان آمده است، به این جمهوری اعزام کرده است که تامین مالی این گروه را نیز «کمال الدین حیدراف» وزیر حالتهای فوق العاده جمهوری آذربایجان به عهده دارد.

تصمیم برای ممنوعیت حجاب در مدارس جمهوری آذربایجان نیز در گروه استراتژیستهای اعزامی رژیم صهیونیستی به جمهوری آذربایجان اتخاذ و به «میصیر مردانف» وزیر آموزش جمهوری آذربایجان برای اجرا ابلاغ شده است.

اخیرا یک منبع مطلع در ریاست جمهوری آذربایجان اعلام کرد که «الهام علی اف» رییس جمهوری ، با تبدیل شدن مساله حجاب به یک موضوع طولانی مدت در جمهوری آذربایجان مخالف است و از مجلس و وزارت آموزش خواسته است که این موضوع را به نوعی حل کنند و دولت را از مشکلات ناشی از آن خلاص نمایند. اما به اعتقاد ناظران مطلع ، موج گسترده دستگیری دینداران در جمهوری آذربایجان در پی توصیه «الهام علی اف» به حل مساله حجاب ، شرایط قابل تاملی را در مورد این مساله ایجاد کرده است و اینطور به نظر می رسد که جناح وابسته به رژیم صهیونیستی در درون حاکمیت جمهوری آذربایجان در حال قدرت نمایی در مقابل رییس جمهوری این کشور است.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها