0

بهترین بلو-ری پلیرهای CES2011

 
daneshmandan
daneshmandan
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1389 
تعداد پست ها : 2202
محل سکونت : بوشهر

بهترین بلو-ری پلیرهای CES2011
چهارشنبه 22 دی 1389  11:58 PM

 

 
Written by Amir Sadeghpour   
Monday, 10 January 2011 09:47

bestofbluray-narenji-ir.jpg

CES 2011 Coverage at Narenji.ir

پخش کننده های وی دی کم کم جای خود را به Blu‪-‬ray Playerها می دهند. در نمایشگاه CES امسال نیز این پخش کننده های جدید خودنمایی کردند. اما گیزمودو با بررسی برخی خصوصیات و مقایسه مدل های مختلف، چند نمونه را از بهترین ها در این دسته برگزیده که در اینجا به آنها پرداخته ایم.

 

Samsung BD-D7000

bd-d7000_b-narenji-ir.jpg

این پخش کننده بی نظیر از سامسونگ، همانند یک درایو اکسترنال که در کنار تلویزیون شما قرار می گیرد، کار پخش بلو-ری های دو بعدی و سه بعدی را نیز برایتان انجام می دهد. البته کار به اینجا تمام نمی شود و این پخش کننده زیبا از سامسونگ با قابلیت اتصال به WiFi و بهینه سازی سرعت بارگذاری دیسک نمونه ای مناسب تر نسبت به سایر مدل ها بوده است.

 

با استفاده از این پخش کننده می توانید به برنامه ها و سریال های Netflix ،Vudu ،YouTube ،Pandora ،Blockbuster ‪و … ‬دسترسی داشته باشید.

 

LG BD690

bd690_lg-narenji-ir.jpg

این پخش کننده سه بعدی از LG هم با قابلیت دسترسی به شبکه های Netflix ،Vudu و Hulu Plus نمونه ای خوب به نظر می رسد. یک هارد دیسک ۲۵۰ گیگابایتی داخلی نیز برای ذخیره برخی برنامه ها با قابلیت پخش مجدد در آن قرار گرفته که ممکن است خیلی ها برای این قابلیت سر و دست بشکنند.

 

Panasonic DMP-BDT310

dmp-bdt210-narenji-ir.jpg

این پخش کننده بلو-ری سه بعدی از پاناسونیک نیز قابلیت اتصال به شبکه WiFi را دارد و همچنین می توانید با استفاده از آن تماس ویدئویی با اسکایپ داشته باشید. همچنین می توانید از افکت های تصویری مختلف در تصاویر سه بعدی در آن بهره گیرید. که با آیفون خود نیز می توانید انها را کنترل کن

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها