0

4 مدل موتورسیکلت برای 4 نوع سلیقه

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:4 مدل موتورسیکلت برای 4 نوع سلیقه
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397  3:04 PM


کویر T2، موتورسیکلت تریل

هارمونی زیبا

یک تریل خوش قد و قامت که نام اش 248 T2 cc است. در همان نگاه اول با دیدن این موتورسیکلت به خود خواهیدگفت که چقدر زیباست. بخش زیادی از این زیبایی را باید به پای ترکیب بندی رنگ قطعات بدنه نوشت. به طور مثال رنگ قرمز و مشکی برای فلاپ های این موتورسیکلت یک هارمونی زیبا برایش ایجاد می کند.

ظاهر T2 و نوع عاج لاستیک هایش کاملا بیان گر توانایی های این موتورسیکلت است. ضمن این که رینگ های پره ای طلایی در هماهنگی کامل با رنگ دوشاخه جلو هستند. در این موتورسیکلت تجهیزاتی به کاررفته که کاملا کاربردی هستند. از جمله آنها باید به شل گیرهای مقاوم، کیفیت مناسب زین، حفاظ اگزوز، نمایش گرهای دیجیتال، چراغ خطر LED، جای دست برای سرنشین، استارت الکتریکی، محافظ انجین و شاسی، ترمزهای دیسکی و کیفیت رنگ مناسب فلاپ ها اشاره کرد.
 
 4 مدل موتورسیکلت برای 4 نوع سلیقه
 

این موتورسیکلت دارای پیشرانه ای با کیفیت آلایندگی یورو3 است. T2 یک پیشرانه چهارزمانه تک سیلندر دارد که می تواند در کمی بیش از 7 هزار دور بر دقیقه 14.5 اسب بخار نیرو تولید کند. گشتاور این پیشرانه نیز در حدود دور 5 هزار و 500 به 16.5 نیوتن متر می رسد. درواقع با این اعداد و ارقام باید گفت T2 در بخش پیشرانه از تکنولوژی خاصی مثل بسیاری از موتورهای رقیب اش بهره نیم برد. حداکثر سرعت این موتورسیکلت طبق اعلام سازنده اش 125 کیلومتر است که برای موتورسیکلتی در کلاس تریل های کم حجم مناسب است.

البته هر چند این موتورسیکلت دارای حداکثر سرعت بالایی نیست اما در عوض شتاب ثانویه آن به مدد گیرباکس 5 سرعته ضریب کوتاه اش به خصوص در دنده 3 قابل قبول است. البته این نوع ضریب دنده که به اصطلاح Close Ratio نام دارد به دلیل این در موتورسیکلت های کراس استفاده می شود که در مسیرهای خارج از جاده یا آفرود کشش مناسب را داشته باشند.

پیشرانه این موتورسیکلت نسبت تراکمی به اندازه 12.1 به یک دارد. این یعنی باید همیشه در باک 12 لیتری آن بنزین سوپر بریزید وگرنه پیشرانه دچار ناک زدن می شود. از جمله قابلیت های مناسب T2 ترمزهای دیسکی است که به این راحتی ها در مقابل ترمزهای مکرر شانه خالی نمی کند. این ساخته شرکت رادیسون در بازار کراس ها وزن به اندازه 121 کیلوگرم دارد و از این رو در رده میان وزن های کلاس 250 قرار می گیرد. کویرموتور در ایران این موتورسیکلت را با رنگ های قرمز، سفید، زرد، نارنجی و مشکی عرضه می کند. یکی از انتقاداتی که به این موتورسیکلت وارد است گارانتی بسیار کوتاهی است که برایش در نظر گرفته اند. به شکلی که این گارانتی تنها در یک ماه با 1000 کیلومتر خلاصه می شود.

رقبای داخلی و خارجی

•    Taktaz VR230
•    Pishro Trail 250
•    Pishro 249

نکات مثبت

•    صدای کم پیشرانه
•    تنوع رنگ
•    شتاب ثانویه قابل قبول به علت ضرایب نزدیک گیرباکس
•    ترمزهای دیسکی پرقدرت

نکات منفی

•    گارانتی کوتاه یک ماهه
•    باتری ضعیف ساخت چین
 
 4 مدل موتورسیکلت برای 4 نوع سلیقه
 
امکانات و تجهیزات

تنوع رنگ قرمز، سفید، مشکی، زرد و نارنجی، شل گیرهای مقاوم، کیفیت مناسب زین، حفاظ اگزوز، نمایش گرهای دیجیتال، چراغ خطر LED، جای دست برای سرنشین، استارت الکتریکی، محافظ انجین و شاسی، ترمزهای دیسکی و کیفیت رنگ مناسب فلاپ ها، رینگ های پره ای طلایی

مشخصات فنی

کلاس: موتور تریل
گیرباکس: 5 سرعته
تعداد سیلندر: تک سیلندر، چهارزمانه
حجم موتور: 248 سی سی
قدرت: 14.5 اسب بخار در دور 7 هزار
گشتاور: 16.5 نیوتن متر در دور 5500
مصرف ترکیبی: - لیتر
حجم مخزن سوخت: 12 لیتر
شتاب: -

قیمت: -

پیشنهاد نهایی

از نکات منفی این موتور باید به باتری ساخت چین اشاره کرد که کیفیت چندانی ندارد و اگر بیش از یک سال دوام بیاورد یعنی شانس به شما رو کرده است. یکی از محاسن این موتورسیکلت صدای کم پیشرانه آن است که باعث آزرده شدن کسی نمی شود. رینگ های آن از رقیبان اش در مقابل ضربات مقاوم تر هستند.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها