0

منتظر معرفی کارت‌های گرافیک نسل جدید NVIDIA در GDC و GTC نباشید

 
Tachberdee
Tachberdee
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 4133
محل سکونت : گلستان

منتظر معرفی کارت‌های گرافیک نسل جدید NVIDIA در GDC و GTC نباشید
جمعه 11 اسفند 1396  1:34 AM

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده از سوی وب سایت Tom's Hardware و گزارش‌های برخی منابع معتبر فعال در بخش صنعت قطعات کامپیوتری به نظر می‌رسد که کمپانی NVIDIA در حال حاضر برنامه‌ای جهت معرفی و گسترش محصولات خود در کنفرانس توسعه دهندگان بازی‌های کامپیوتری (GDC) و کنفرانس فناوری تراشه‌های گرافیکی (GTC) ندارد.

NVIDIA

چندی پیش شایعاتی در خصوص معرفی دو معماری جدید کارت‌های گرافیکی توسط انویدیا در کمتر از یک ماه آینده به محیط اینترنت راه پیدا کردند که ظاهرا مطابق با گزارش‌ اخیر چنین اتفاقی حداقل در مراسم‌های مهم GDC و GTC رخ نخواهد داد. دو سری جدید کارت‌های گرافیکی که به آن‌ها اشاره کردیم در واقع دو محصول جدید Turing برای بخش ماینینگ ارزهای دیجیتالی و همچنینAmpere برای قسمت Geforce ویژه بازی‌های رایانه‌ای هستند.

NVIDIA برخلاف شایعات پیرامون این کمپانی در چند ماه گذشته به غیر از معرفی معماری Volta برای بخش ابرکامپیوترها، فعالیت چندان زیادی نداشته است و سکوت این شرکت در کنار اطلاعات تایید نشده منابع معتبر خود به نحوی احتمال معرفی محصولات نسل جدید را تکذیب می‌کند. البته شواهد موجود نظیر تقاضای زیاد در بازار کارت‌های گرافیک و نبود رقابت شدید در این قسمت نیز از عدم رغبت انویدیا برای معرفی تولیدات جدید سخن می‌گویند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها