0

دربی مازندران چیزی فراتر از سه امتیاز

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

دربی مازندران چیزی فراتر از سه امتیاز
یک شنبه 8 بهمن 1396  5:14 PM

با تعویق دربی مازندران و البته نتایج دیگر مسابقات هفته بیست و یکم اکنون جدال دو تیم خونه به خونه و نساجی با حساسیت بیشتری همراه خواهد بود.

 

به گزارش "ورزش سه"، شکست نفت مسجد سلیمان بعد از 14 بازی این فرصت را به دیگر تیم‌های مدعی داده که به کم شدن فاصله با صدرنشین بیش از گذشته امیدوار باشند. بادران نیز با تساوی در اراک مقابل آلومینیوم شانس کمتر کردن فاصله امتیازی با نفت مسجد سلیمان را از دست داد تا اکنون دو ضلع دیگر مدعی صعود به لیگ برتر دربی جذابتر و البته حساسی را پیش رو داشته باشند.


دراگان اسکوچیج که در اولین حضورش روی نیمکت خونه به خونه و در سمت مقابل داود مهابادی که در نیم فصل هدایت نساجی را برعهده گرفته، اکنون برای دستیابی به سه امتیاز از انگیزه بیشتری برخوردار هستند و این تعویق 24 ساعته می‌تواند برنامه‌های ویژه‌تری برای رسیدن به این هدف در ذهن آنها شکل دهد.


خونه به خونه بابل در صورت پیروزی در این جدال و دربی خانگی می‌تواند با عبور از نساجی جایگاه این تیم را هدف قرار دهد و در شرایطی که نساجی به برتری دست یابد هم امتیاز با بادران و به دلیل تفاضل گل در همان جایگاه سومی رتبه خود را تثبیت خواهد کرد و شانس آنها برای رسیدن به یکی از دو سهمیه صعود به لیگ برتر را افزایش خواهد داد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها