0

«رنج پنهان»، سریالی برای دهه فجر

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

«رنج پنهان»، سریالی برای دهه فجر
سه شنبه 21 آذر 1396  5:35 PM

 

 سریال رنج پنهان

سینماپرس: تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «رنج پنهان» درباره روند ساخت این مجموعه گفت: تصویربرداری این سریال در منطقه الهیه تهران به مرز ۴۰ درصد رسید.

به گزارش سینماپرس؛  مجموعه «رنج پنهان» به کارگردانی «بیژن میرباقری»  و تهیه کنندگی «رضا جودی» تولید می شود. جودی درباره این سریال گفت: این روزها گروه تولید در منطقه الهیه تهران و در یک لوکیشن داخلی مشغول ضبط تصاویر هستند.

وی ادامه داد: تاکنون ۴۰ درصد از این سریال مقابل دوربین رفته است و این روزها شاهد تیزری از این سریال بودیم که هنوز خودمان هم ندیدیم.

تهیه کننده سریال «لیسانسه‌ها» درباره نگارش و تولید «فوق لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت نیز بیان داشت: ما هنوز فقط قرارداد تولید این سریال را بستیم و حتی یک قسمت از سری سوم این سریال هم نوشته نشده است و قطعا مراحل تولید به سال آینده موکول خواهد شد.

خاوران (تهران قدیم)، محمودیه و خاورشهر تهران از دیگر لوکیشن های «رنج پنهان» هستند و این سریال برای پخش در ایام دهه فجر آماده پخش می‌شود.

کاوه خداشناس، قطب الدین صادقی، اتابک نادری، فرشید زارعی فرد، سمیرا حسینی، آزاده سدیری، نسرین نکیسا، رویا اسکندانی، کریم امینی، علی غلامی، مهدی سقا، مهربانو باطبی، سونیا اسماعیلی، جواد زیتونی، فرهاد روشن، مهران میرزایی، علی شجاع، مهرزاد حسینی، پانته آ میرفصیحی از بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه داستان آمده: «در سال ۵۳ مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی آشوبد. بحران آن سال ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست. کار به جایی می رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند. حال، سکوت خفته راهکار دیگری را پیشنهاد می کند».

تهیه کننده: رضا جودی، مدیر تولید: بهرام جلالی، جانشین تولید: حسین فیض آبادی، فیلمنامه: حسین تراب نژاد، مهدی حمزه و براساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد، کارگردان: بیژن میرباقری، دستیار یک و برنامه ریز: سید علی هاشمی، منشی صحنه: فروغ غیاثوند، عکاس: سمیرا بختیاری، مشاور رسانه ای: مهناز رحیمی دانش.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها