0

کاریکاتوریست های مشهدی دورازدیدمسئولین هستند

 
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 43957
محل سکونت : خراسان رضوی

کاریکاتوریست های مشهدی دورازدیدمسئولین هستند
دوشنبه 20 آذر 1396  1:52 PM

یک کاریکاتوریست مشهدی با اشاره به اینکه کاریکاتوریست‌های مشهدی با همه توانایی‌شان دور از دید مسئولان‌هستند، گفت: در شهرهای دیگر مثل اصفهان و تهران جشنواره کاریکاتور برگزار می شود و از‌ کاریکاتورهای خوب در سطح شهر و به صورت بنر استفاده می‌کنند، اما این اتفاق در مشهد و خراسان رضوی نمی‌افتد.

به گزارش شیرین طنز، عفت امجدی‌ پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، در رابطه با وضعیت کاریکاتور در مشهد اظهار کرد: با وجود اثرگذاری کاریکاتور متاسفانه این هنر در خراسان رضوی و به ویژه مشهد دیده نمی‌شود و مسئولان از این هنر استفاده نمی‌کند.

وی ادامه داد: در شهرهای دیگر مثل اصفهان و تهران جشنواره کاریکاتور برگزار می‌شود و از‌ کاریکاتورهای خوب در سطح شهر و به صورت بنر استفاده می‌کنند اما این اتفاق در مشهد و استان ما نمی‌افتد.

کاریکاتوریست های مشهدی دورازدیدمسئولین هستند

اثر : عفت امجدی پور

این کاریکاتوریست مشهدی با اشاره به هنرمندان خوب کاریکاتوریست در مشهد گفت: متاسفانه با وجود پتانسیل و توانایی کاریکاتوریست‌های مشهدی مسئولان، مانند شهرداری کمتر از ما در بحث‌های مختلف مثل سبک زندگی، مسائل شهری و غیره استفاده می‌کنند.

امجدی‌پور با اشاره به برگزاری جشنواره‌های ملی در کشور یادآور شد: چند سالی است جشنواره‌های کاریکاتور در کشور کم شده و این باعث شده هنرمندان این هنر کمتر فرصت ارائه آثار توانایی خود را در داخل کشور داشته باشند.

تشکرات از این پست
zahra_53
دسترسی سریع به انجمن ها