0

ماجرای زنی که شوهرش را زنده به گور کرد

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

ماجرای زنی که شوهرش را زنده به گور کرد
دوشنبه 15 آبان 1396  10:16 AM

 

زن جنایتکار که با همدستی دو هموطن افغانی اش سناریوی قتل همسرش را طراحی و اجرا کرده بود، جزئیات تازه ای از این جنایت را فاش کرد.

 

چندی قبل زن جوانی با مراجعه به کلانتری مرودشت به مأموران اعلام کرد: همسرم بی خبر از خانه خارج شده و تاکنون نیز به منزل بازنگشته است .

 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدان اشخاص، پرونده به دستور بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات تخصصی در اختیار پلیس آگاهی مرودشت قرار گرفت.با آغاز رسیدگی به پرونده و در تحقیقات به عمل آمده ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که فقدانی با همسرش اختلافات شدید خانوادگی داشته است.

 

تحقیقات از همسر فقدانی در دستور کار قرار گرفت و کارآگاهان متوجه شدند که همسر فقدانی پس از طرح شکایت در کلانتری و تشکیل پرونده اولیه از او خبري نيست.با توجه به شواهد و دلایل به دست آمده که نشان از ارتکاب جنایت با انگیزه اختلاف خانوادگی داشت، دستگیری اين زن در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان در ادامه اقدامات خود اطلاع پیدا کردند جسد يك مرد در اطراف مرودشت پيدا شده است.

 

 ر نهايت ماموران با حضور در آن محل دريافتند كه جسد متعلق به مردي است كه همسرش دو روز قبل مفقودي او را اعلام كرده است. از اين رو فصل تازه اي در پرونده گشوده شد و ماموران اين زن را دستگير كردند. وي در بازجويي ها به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش با همدستي دو نفر ديگر اعتراف كرد. در نهايت ماموران آن دو مرد را نيز دستگير كردند.اين دو مرد پس از انتقال به آگاهی در همان مراحل اولیه تحقیقات به قتل مرد جوان كه از هموطنان شان بوده اعتراف و يكي از آنها در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از چند ماه پیش من و همدست دیگرم پی بردیم که مقتول با این زن که از بستگان ماست اختلاف شدید دارد. وي در خصوص نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت: بعد از چند ماه ، به همراه اين زن تصمیم به قتل همسرش گرفتیم. بنابراين به خانه آنها رفته و مقتول را با خوراندن قرص كشته، جسد را داخل خودرو گذاشته و از کناره جاده به داخل گودالي پرتاب کردیم و پس از ارتکاب جنایت از محل متواري شديم.

 

با توجه به اعتراف صریح متهمان که چاره ای جز اعتراف نداشتند متهم زن نيز در اعترافات خود به کارآگاهان گفت: با همسرم اختلاف داشتم ولی او مرا طلاق نمی داد،او مدام مرا اذیت می کرد و از دستش خسته شده بودم.

 

مدتي قبل این موضوع را با دو همدستم در میان گذاشتم و پس از مدتی پیشنهاد قتل همسرم را مطرح کردم که آنها نیز قبول کردند تا به من کمک کنند. شب حادثه چندین قرص خواب آور را به همسرم خوراندیم و جسد او را پس از قتل داخل ماشین گذاشته و برديم.

 

جزئياتي كه پليس از اين جنايت فاش كرد

قاتل زنی است 20 ساله که پس از ازدواج به صورت پنهانی با فردی رابطه برقرار نموده و برای ازدواج با وی نقشه قتل شوهرش را طراحی می کند.

 

زن قاتل با هویت «س.ع» حدود ساعت 13 ظهر روز حادثه تعدادی قرص خواب آور در چای حل کرده و به همسرش با هویت «ظ.ع» می خوراند و بعد از گذشت چند ساعت با همدستی مرد مورد علاقه اش، مقتول را به خارج از کارگاه برده و در چاله ای که از قبل آماده کرده بودند می اندازد. در حین دفن و زنده به گور کردن شوهر، قاتل و همدستانش متوجه هوشیاری و قصد فرار مقتول شده و مجدداً با کمک دو نفر دیگر با بیل و کلنگ به او ضربه زده واورا به داخل چاله پرتاب می کنند.

جوان مقتول یک بار دیگر تلاش می کند تا از مهلکه مرگ و نیستی فراهم شده توسط همسرش فرار کند اما دوباره قاتل و همدستانش با هویت «ق.ع» و نفر دوم «ک.ع» وی را گرفته و این بار با ضربات متعدد و سهمگین بیل و کلنگ وی را بیرحمانه از پا در ميآورند و پس از انتقال به داخل چاله مقتول را زیر خروارها خاک دفن کرده تا ردپایی از خود به جا نگذارند.

 

گفتنی است در حال حاضر برای هر سه متهم قرار بازداشت موقت صادر شده و این پرونده در دست بررسی است.


خبرجنوب

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها