0

جهانبخش: با برد در دقایق پایانی نفس راحتی کشیدم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

جهانبخش: با برد در دقایق پایانی نفس راحتی کشیدم
چهارشنبه 10 آبان 1396  4:17 PM

امید جهانبخش هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد می گوید در رویارویی با صنعت نفت آبادان انگیزه خاصی ندارد و در آن دیدار هم مثل سایر رقابت هایشان بازی خواهد کرد.

 جهانبخش: با برد در دقایق پایانی نفس راحتی کشیدم

به گزارش "ورزش سه"، جهانبخش درباره دیدار جام حذفی و پنالتی ای که در آن دیدار از دست داد گفت: خراب شدن پنالتی یک اتفاق طبیعی است و بازیکنان بزرگ هم وقتی پشت پنالتی می ایستند هم مطمئن نیستند که آن توپ را گل خواهند کرد یا نه. خدا را شکر با وجود آنکه پنالتی گل نشد، توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم.

 

او در ادامه گفت: گل نشدن پنالتی ام را توجیه نمی کنم و می دانم که 120 دقیقه سخت را پشت سر گذاشتیم و از اینکه در دقایق پایانی توانستیم پیروز میدان شویم خوشحالم و نفس راحتی کشیدم. امیدوارم بعد از این دیگر چنین فشارهایی را تجربه نکنم و با تمرکز و دقت بیشتری پنالتی ام را به ثمر برسانم؛ اگرچه گل شدن پنالتی 50 – 50 است و گل نشدن آن بار منفی زیادی دارد؛ اما سعی می کنم همانطور که گفتم باهوش تر توپ را به سمت دروازه بزنم.

 

هافبک سابق صنعت نفت درباره رویارویی تیمش با آنها در هفته یازدهم و اینکه آیا انگیزه اش به نسبت سایر بازی ها بیشتر نخواهد بود، می گوید: این بازی برای من به مانند سایر رقابت هاست و انگیزه خاصی برای این بازی ندارم، اگرچه دوست دارم بهترین بازی ام را داشته باشم و یکی از گل های زیبایم را به ثمر برسانم؛ اما واقعا هیچ انگیزه خاصی برای این بازی ندارم.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها