0

سه پیروزی و یک شکست برای بدمینتون بازان ایران

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

سه پیروزی و یک شکست برای بدمینتون بازان ایران
شنبه 21 مرداد 1396  7:32 AM

سه پیروزی و یک شکست برای بدمینتون بازان ایران

 

به گزارش "ورزش سه" و  به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، ملی پوشان جوان بدمینتون ایران که به منظور شرکت در مسابقات بین المللی بلغارستان به این کشور اعزام شده، در اولین روز این مسابقات که جمعه در سالن بدمینتون شهر پازارژیک بلغارستان برگزار شد، به سه پیروزی و یک شکست دست یافتند.


در اولین دیدار مهدی انصاری در رقابتهای یک نفره به مصاف بدمینتون باز دانمارک رفت و این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کرد و از دور رقابتهای یک نفره کنار رفت.

 

در دومین دیدار رقابتهای یک نفره امیر جباری به مصاف بدمینتون باز اسلواکی رفت و این در این دیدار با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست یافت و راهی دیدار مرحله بعد شد.


هدیه شمس در مصاف با بازیکن نروژی به رقابت پرداخت و توانست وی را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد و به مرحله بعد راه یافت.

 

در آخرین بازی ثمین عابدخجسته توانست با پیروزی برابر حریف روسی خود به مرحله بعد راه یابد. در این دیدار عابدخجسته در مصاف با حریف روسی خود توانست وی را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و به دور بعد راه پیدا کند.

 

بازیکنان اعزامی به این رقابتها متشکل از امیر جباری، مهدی انصاری، هدیه شمش و ثمین عابد خجسته می باشند. این تیم را مرتضی ولی دروی و فریبا جلالیان به عنوان مربیان همراهی می کنند. همچنین سروش اسکندری، آرمین زکی زاده، ثریا آقایی و سارا دلاوری ملی پوشان رده سنی بزرگسالان می باشند که روز بیست و دوم مرداد ماه جاری تهران را به مقصد بلغارستان ترک خواهند کرد.


مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست دوم مرداد ماه جاری در شهر پازارژیک برگزار می شود و رقابتهای بین المللی بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری در شهر صوفیا برگزارخواهد شد.

 

تیم بدمینتون جوانان پس از پایان رقابتهای خود به تیم بزرگسالان بدمینتون کشورمان خواهد پیوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت کند. مسابقات بین المللی بدمینتون بلغازستان در روزهای بیستم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت 23 تیم خارجی در دو رده جوانان و بزرگسالان در این کشور برگزار می شود.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها