0

دستگیری مرد 41 ساله به جرم ساخت کانال همجنس‌بازی در فضای مجازی

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

دستگیری مرد 41 ساله به جرم ساخت کانال همجنس‌بازی در فضای مجازی
دوشنبه 29 خرداد 1396  10:58 AM

رئیس پلیس فتای استان یزد از شناسایی فردی که با سوء‌استفاده از عکس‌های پروفایل دیگران اقدام به ساخت کانال‌های همجنس بازی کرده بود، خبر داد .

 

به گزارش ایسنا، سرگرد«مرتضی ابوطالبی» با بیان این‌که پلیس فتا با هوشیاری کامل در حال رصد فضای مجازی است، اظهار کرد: فردی 18 ساله با در دست داشتن مرجوعه قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان یزد به این پلیس مراجعه و ادعا کرد فردی ناشناس، تصاویر شخصی‌ام را که بر روی پروفایلم بوده ، برداشته و سپس این تصاویر را برای دوستان و همسایه‌ها ارسال کرده است.

 

وی افزود: فرد شاکی مدعی شد فرد ناشناس با گذاشتن تصویری از او روی پروفایل دیگری، اقدام به ایجاد مزاحمت و فحاشی به همه دوستان وی کرده و با استفاده از عکس او در شبکه اجتماعی با ساختن کانالی خاص با محتوای همجنس بازی در حال فعالیت است.

 

رئیس پلیس فتای استان یزد در ادامه با اشاره به تشکیل پرونده‌ای با عنوان همجنس بازی در فضای مجازی،‌ گفت: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، شماره سیم کارت متهم که به صورت ناشناس در فضای مجازی فعالیت می کرد، مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد فردی 42 ساله به هویت فرزاد که متاهل و دارای 4 فرزند است اقدام به هتک حیثیت و آبروریزی شاکی کرده است .

 

سرگرد ابوطالبی خاطرنشان کرد: از طریق مخبرین فعال این پلیس و با دریافت مجوز قضایی، متهم در محل کار خود دستگیر و پس از بازجویی‌های لازم و با توجه به مستندات موجود در گوشی وی، توسط کارشناسان فنی این پلیس مشخص شد، چندین سال است که وی با افراد زیادی که همجنس خودش هستند ارتباط نامتعارف داشته و از طریق سوء استفاده از تصاویر دیگران اقدام به ارتباط با هم جنس خود کرده است .

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها