0

📌قاتل #علی_دایی دستگیر شد

 
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10952
محل سکونت : خراسان رضوی

📌قاتل #علی_دایی دستگیر شد
دوشنبه 22 خرداد 1396  7:38 PM

#خبر_فوری
 
📌قاتل #علی_دایی در سراوان دستگیر شد
♦️دستگیری قاتل سابقه دار در کمتر از یک ساعت
♦️اختلافات شخصی علت قتل جوان 25 ساله

🔹با تلاش ماموران انتظامی شهرستان #سراوان قاتلی که به دلیل اختلافات شخصی دوست خود را بر اثر #ضربات_چاقو به قتل رسانده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

🔹سرهنگ احسانعلی آذرپودینه در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان از درگیری منجر به چاقو خوردگی یک جوان 25 ساله در یکی از خیابان های این شهرستان با خبر شدند.

🔹فرمانده انتظامی شهرستان سراوان افزود: در این درگیری جوان مجروح که در منطقه معروف به #علی_دایی بوده پس از مصدومیت به مراکز درمانی منتقل می شود ولی به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.

🔹این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی از اختلافات مقتول با یکی از دوستانش با خبر شده و به دلیل ناپدید شدن فرد مظنون به محل نا معلومی، بررسی های پلیس وارد مرحله جدید شد.

🔹سرهنگ آذرپودینه در ادامه اظهار داشت :کارآگاهان پلیس آگاهی، محل اختفای این قاتل فراری در منزلی در سراوان را شناسایی کرده و وی را به همراه چاقویی که در حین قتل از آن استفاده شده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر کردند.

🔹فرمانده انتظامی شهرستان سراوان با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات کارآگان پلیس به انجام این قتل به دلیل #اختلافات_شخصی اعتراف نموده، خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضائی معرفی شد.
منبع: پلیس استان

 

  

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها