0

بیت‌سعید: به‌فضای مجازی باشد،الان عضو 4تیم هستم!

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

بیت‌سعید: به‌فضای مجازی باشد،الان عضو 4تیم هستم!
پنج شنبه 18 خرداد 1396  4:16 PM

حسن بیت سعید در خصوص شایعاتی که درباره تیم آینده‌اش منتشر می‌شود واکنش نشان داد و گفت: اگر به فضای مجازی و شایعات باشد که اکنون عضو چهار تیم هستم!

 بیت‌سعید: به‌فضای مجازی باشد،الان عضو 4تیم هستم!

به گزارش "ورزش سه"، حسن بیت سعید که در طول دو فصل اخیر توانسته عملکرد موفقیت آمیزی در ترکیب استقلال خوزستان داشته باشد، در پایان قراردادش با این تیم به دنبال فضای جدیدی است که بتواند بیش از گذشته توانایی‌اش را به نمایش بگذارد. این در حالی است که طی روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص توافق قطعی او با برخی تیم‌های خواهانش به گوش می‌رسد.


مهاجم شماره هفت استقلال خوزستان در خصوص این مساله به خبرنگار ما گفت: فعلا چیزی مشخص نیست و بعد از پایان مسابقات، در تعطیلات هستیم. تمرینات اختصاصی‌ام را پشت سر می‌گذارم و به زودی تصمیم قطعی در خصوص تیم آینده‌ام را خواهم گرفت.


بیت سعید درباره شایعاتی که در خصوص مقصد او شنیده می‌شود گفت: همانطور که گفتم بعد از تعطیلات از فوتبال دور بودم و به این شایعات توجهی ندارم. اگر به فضای مجازی باشد که اکنون با 4 تیم قرارداد بسته‌ام و باید هفته‌ای برای یک تیم به میدان بروم!


وی ادامه داد: صحبت‌هایی البته در این زمینه شده که مدیربرنامه‌ام پیگیر مسائل مربوط به آن است و به دنبال این هستم تصمیمی درست برای آینده‌ام بگیرم. روزهای خوب و البته سختی‌هایی داشتیم که خوشحالم شرمنده هواداران نشدیم و تمام تلاش‌مان را کردیم.


بیت سعید در خصوص اینکه با حضور سیروس پورموسوی در فولاد خوزستان و البته جدایی ساسان انصاری او جدی‌ترین گزینه این تیم محسوب می‌شود گفت: از آقای پورموسوی بابت پیشنهادی که داده‌اند ممنونم و امیدوارم تصمیمی بگیرم که به فوتبالم کمک کند و دوست دارم شانس حضور در تیم ملی را داشته باشم و همانطور که گفتم طی 4 روز آینده تصمیم را در این زمینه خواهم گرفت.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها