0

درخواست رسمی باشگاه تراکتورسازی از پرسپولیس

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

درخواست رسمی باشگاه تراکتورسازی از پرسپولیس
چهارشنبه 17 خرداد 1396  6:29 PM

باشگاه تراکتورسازی نیازمند فسخ قرارداد امید عالیشاه با باشگاه پرسپولیس است تا بتواند این بازیکن را به عنوان بازیکن سرباز جذب کند.

 درخواست رسمی باشگاه تراکتورسازی از پرسپولیس

به‌ گزارش "ورزش سه" و به نقل از ‌ایسنا، باشگاه تراکتورسازی به دلیل شکایت بازیکنان خارجی و سابق خود از پنجره نقل‌ و انتقالات تابستانی محروم شده است، با درخواست رسمی به باشگاه پرسپولیس، از این باشگاه خواسته است که قرارداد امید عالیشاه را فسخ کند تا تراکتورسازان بتوانند این بازیکن را به عنوان سرباز جزو سه سهمیه آزاد خود که بعد از پنجره رسمی نقل‌ و انتقالات است، جذب کند.

 

از این رو باشگاه تبریزی مذاکراتی را با سرخپوشان پایتخت انجام داده و در حال‌ رایزنی با این باشگاه هستند. همچنین باشگاه تراکتورسازی مشروط کردن صدور کارت پایان خدمت احمد نوراللهی را به فسخ قرارداد پرسپولیس با عالیشاه تکذیب کرده است.

 

این باشگاه  اعلام کرد: صدور کارت پایان خدمت احمد نوراللهی به ما مربوط نمی‌شود. ارگان‌های مربوطه باید نامه کسری خدمت این بازیکن را تایید کرده و سپس آن را برای ما ارسال کنند و ما نیز طبق قانون کارت پایان خدمت این بازیکن را صادر خواهیم کرد. این موضوع به هیچ وجه به امید عالیشاه و ماجرای قرارداد این بازیکن با باشگاه پرسپولیس مربوط نمی‌شود. ما با پرسپولیس برای فسخ قرارداد عالیشاه مذاکره کرده‌ایم و شرطی برای آنها نگذاشته‌ایم.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها