0

منتظری جانشین کدام مدافع استقلال می شود؟

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

منتظری جانشین کدام مدافع استقلال می شود؟
دوشنبه 15 خرداد 1396  7:27 PM

علیرضا منصوریان منتظری را در مرکز خط دفاعی جانشین یکی از دو بازیکن برزیلی خود خواهد کرد.

 منتظری جانشین کدام مدافع استقلال می شود؟

به گزارش "ورزش سه"، پژمان منتظری مدافع تیم ملی و الاهلی قطر احتمالا بعد از دیدار تیم ملی برابر ازبکستان به عنوان خرید آبی ها برای خط دفاعی معرفی خواهد شد. شایعه حضور منتظری با تایید مدیران باشگاه استقلال جدی شد و پس از آن بود که با اعلام باشگاه الاهلی مبنی بر عدم نیاز به این بازیکن، مدافع پیشین آبی ها در آستانه ی بازگشت به این تیم قرار گرفت.


منتظری در صورت بازگشت به استقلال، مدافع اصلی آبی ها و رهبر خط دفاعی این تیم خواهد بود و این موضوع به این معناست که جانشین پادوانی یا رابسون در مرکز خط دفاعی خواهد شد که گزینه های مورد علاقه منصوریان هستند.


رابسون در فصل گذشته بهترین دفاع استقلال در لیگ و مسابقات آسیایی بود و نمایش های بسیار خوبی در پیراهن این تیم داشت اما به دلیل پایان قرارداد قرضی خود در پایان فصل راهی برزیل شد. منصوریان علاقه زیادی به حضور این بازیکن دارد و مدیران استقلال تلاش می کنند تا رضایت نامه این بازیکن را برای فصل آینده کسب کنند تا رابسون در استقلال حضور داشته باشد.


پادوانی اما به نظر می رسد با توجه به افزایش سن و قرارداد سنگین خود، در آستانه جدایی از استقلال قرار دارد. هر چند خصوصیات پادوانی با منتظری متفاوت است اما منصوریان علاقه دارد تا فصل آینده از زوج رابسون و منتظری در مرکز خط دفاعی خود استفاده کند. با این حال اما تصمیم گیری درباره شرایط پادوانی، بعد از مشخص شدن وضعیت رابسون انجام می گیرد تا استقلالی ها زوج خط دفاعی خود را احتمالا با حضور یک برزیلی و منتظری انتخاب کنند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها